Верховенство права: выдача справок-счетов на территории УГАИ в Одесской области незаконна. Видео

08.07.2015
Верховенство права: выдача справок-счетов на территории УГАИ в Одесской области незаконна. Видео - Верховенство Права

Как стало известно общественной организации «Верховенств права», на территории непосредственно прилегающей к Управлению ГАИ в Одесской области по адресу: г. Одесса, ул. Ак. Королева, 5 осуществляет деятельность предприятие ПОГ «АВД», специализирующееся на выдаче справок-счетов необходимых для оформления/перерегистрации транспортных средств.

Общественной организацией «Верховенство права» для получения информации о законности размещения данного предприятия, в Управление ГАИ Одесской области были направлены запросы о том, заключались ли договора аренды с предприятием ПОГ «АВД» и предоставлялись ли ему разрешения на установку малых архитектурных форм. Согласно ответа из УГАИ в Одесской области, разрешение на установку малых архитектурных форм не выдавалось, также общественникам было сообщено, что предприятие ПОГ «АВД» находится по совсем по другому адресу.

Журналисты общественной организации «Верховенство права», с целью проверки полученной информации, совершили выезд по адресу: г. Одесса, ул. Ак. Королева, 5 и обнаружили на территории, непосредственно прилегающей к Управлению ГАИ в Одесской области малую архитектурную форму, в которой находился человек представившийся сотрудником ПОГ «АВД».

К слову стоит отметить, что в разрешающих документах адресом местонахождения предприятия значится адрес: г. Одесса, ул. 25-й Чапаевской дивизии 2А, таким образом, было установлено, что предприятие действительно незаконно осуществляет хозяйственную деятельность на территории возле областного управления ГАИ, а также МРЭО-1, что может свидетельствовать о признаках коррупции в указанных учреждениях.

По вышеуказанным фактам общественной организацией «Верховенство права» в правоохранительные и контролирующие органы Одесской области были направлены обращения с целью проведения проверок и привлечения виновных лиц к ответственности.

Ниже приводим текст обращения.

_________________________________________________________________________


Прокурору Одеської області
Говді Роману Михайловичу
65026, м. Одеса, вул. Пушкінська, 3

Начальнику ГУМВС України в Одеській області
Лорткіпанідзе Гіоргі Гурамовичу
65014, м. Одеса, вул. Єврейська, 12

В. о. начальника Головного управління ДФС в Одеській області
Бамбізову Євгену Євгенійовичу
65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5

ЗАЯВА
про проведення перевірки та відкриття кримінального провадження


Громадська організація «Верховенство права» постійно здійснює моніторинг діяльності органів влади з метою протидії корупції та захисту порушених прав громадян.

Так, громадській організації «Верховенство права» стало відомо про незаконне здійснення господарської діяльності ПОГ «АВД», код за ЄДРПОУ 37810360 на території прилеглій до УДАІ ГУМВС України в Одеській області за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 5.

З метою отримання інформації щодо законності розміщення вищезазначеного підприємства на території за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 5 до УДАІ ГУМВС України в Одеській області було направлено запит щодо надання інформації про всі укладені договори оренди з фізичними та юридичними особами, а також про дозволи на розміщення малих архітектурних форм.

Згідно відповіді УДАІ ГУМВС України в Одеській області дозволи на розміщення малих архітектурних форм не надавались та договори оренди укладено з ФОП Бутенко А.П. та ВАТ «Златобанк».

З метою отримання інформації щодо діяльності ПОГ «АВД», до УДАІ ГУМВС України в Одеській області було направлено запит щодо надання інформації на підставі яких документів ПОГ «АВД» знаходиться на прилеглій до УДАІ ГУМВС України в Одеській області території.

Згідно відповіді УДАІ ГУМВС України в Одеській області дозволи на розміщення малої архітектурної форми для ПОГ «АВД» не надавались, зазначене підприємство розташоване за іншою адресою.

З метою перевірки інформації наданої керівництвом УДАІ ГУМВС України в Одеській області, журналістом видання «Верховенство права» було здійснено вихід за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 5 та з'ясовано, що ПОГ «АВД» фактично розташоване у малій архітектурній формі, що знаходиться на прилеглій до УДАІ ГУМВС України в Одеській області території.

Згідно інформації про діяльність вищезазначеного підприємства, воно зареєстроване за адресою: м. Одеса, вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 2А, фактичною адресою також значиться адреса: м. Одеса, вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 2А.

Таким чином, підприємство ПОГ «АВД», здійснює свою діяльність на території прилеглій до УДАІ ГУМВС України в Одеській області за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 5, незаконно. Незаконне розміщення підприємства, яке надає послуги з надання довідок-рахунків, на території прилеглій до УДАІ ГУМВС України в Одеській області та Центру № 1 з надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, з обслуговування м. Одеса може свідчити, про ознаки корупції у діяльності цих органів.

Згідно статті 5 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» органи прокуратури України, спеціальні підрозділи Міністерства внутрішніх справ України та Служби безпеки України здійснюють заходи щодо запобігання і протидії корупції в межах повноважень, визначених конституцією України.

Відповідно до статті 214 Кримінального процесуального кодексу України слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов'язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.
Враховуючи вищевикладеного, керуючись статтею 5 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та статтею 214 Кримінального процесуального кодексу України, -

ПРОСИМО:

1. Розпочати досудове розслідування по викладеним у заяві фактам та домогтись притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

2. Провести перевірку діяльності ПОГ «АВД» на предмет дотримання податкового законодавства під час здійснення господарської діяльності.

3. Про результати перевірки та про хід досудового розслідування письмово повідомляти громадську організація «Верховенство права» за адресою: 65012, м. Одеса, а/с № 47. При наданні відповіді посилатись на вихідний номер заяви.

Додатки:
- відповідь УДАІ ГУМВС України в Одеській області від 20.03.2015 року;
- відповідь УДАІ ГУМВС України в Одеській області від 06.04.2015 року;
- диск із записом щодо підтвердження діяльності ПОГ «АВД»;

 

Голова правління Букач В.М.

 


Комментарии 11
Кил 8.07.2015 18:19
Какой там передел. Фирма работает без разрешительных документов прямо на территории МРЭО. 100 пудов ее крышуют руководство ГАИ.
Гость 8.07.2015 17:19
Вряд ли передел рынка, на нем только гаишники могут работать. Скорее всего фирма так обнаглела, что стала лупить цены - вот кто то и пожаловалося
Справедливость 8.07.2015 15:20
Обычный заказняк, передел рынка
Гость 8.07.2015 10:59
Такую информацию нужно было еще Саакашвили сообщить. Вот бы порадовался человек.
Автолюбитель 8.07.2015 10:50
Владимиру! А дальше куда эти денежки уплывают? По моим расчетам 54782 тыс. дол.
владимир 8.07.2015 10:36
продажу справок-счет по завышенной цене организовал начальник отдела ГАИ Мамчур Дмитрий который платит начальнику ГАИ Области. Ежемесячный доход не меньше 15 тыс.долларов.
грузину 8.07.2015 09:34
с разрешения начальника обл ДАИ
Автолюбитель 8.07.2015 09:32
Не виконується наказ № 361/ 05.08.2010р. Міністерства ВС.
Автолюбитель 8.07.2015 09:32
Не виконується наказ № 361/ 05.08.2010р. Міністерства ВС.
Грузин 8.07.2015 09:24
Скорее всего это будка начальника МРЭО))))) Обычно они имеют такую привилегию))))
Анна 8.07.2015 09:15
Это по всей Украине. При каждом МРЕО стоят киоски и в них по 2-3 фирмы с других областей. Киев, Кривой Рог, на руках - Винница, Тернополь и прочие.

Лента новостей

Комментарии