Общественники инициировали проверку соблюдения антикоррупционного законодательства Госфининспекцией при проведении

15.05.2015
Общественники инициировали проверку соблюдения антикоррупционного законодательства Госфининспекцией  при проведении - Верховенство Права

По информации, полученной общественной организацией «Антикоррупционное движение юга» из СМИ - http://kraina.name/articles/korrupciya/143371-sotrudnikam-gosfininspekcii-v-odesskoy-oblasti-predla/, стало известно о возможных нарушениях антикоррупционного законодательства со стороны сотрудников Госфининспекции в Одесской области и чиновников Овидиопольского района Одесской области.

По утверждению тех же СМИ, некоторые чиновники Овидиопольского района предлагают ревизорам взятку за сокрытие результатов проверки по использованию бюджетных средств за период с 2011 по 2015 года.

На основании имеющейся информации общественная организация «Антикоррупционное движение юга» направила соответствующее обращение в Генпрокуратуру, СБУ, МВД и Госфининспекцию с просьбой провести проверку данной информации и, в случае ее подтверждения, привлечь виновных лиц к ответственности.

Ниже приводим текст обращения.

_______________________________________________________________


Генеральному прокурору України
Шокіну Віктору Миколайовичу
01008, м. Київ, вул. Різницька, 13/15

Голові Служби безпеки України
Наливайченко Валентину Олександровичу
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 33

Міністру внутрішніх справ України
Авакову Арсену Борисовичу
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10

В. о. Голови Державної фінансової інспекції України
Дибі Михайлу Івановичу
04070, м. Київ, вул. Сагайдачного, 4

ЗАЯВА
про проведення перевірки та відкриття кримінального провадження


Громадська організація «Антикорупційний рух півдня» на постійній основі здійснює громадський контроль за діяльністю судів, правоохоронних органів, державних установ, підприємств та організацій з метою протидії корупції та запобіганню прийняття незаконних рішень, які порушують права громадян та бізнесу.

Так, громадській організації «Антикорупційний рух півдня» із мережі Інтернет стало відомо про можливі порушення антикорупційного законодавства з боку працівників Державної фінансової інспекції в Одеській області та деяких чиновників Овідіопольського району Одеської області.

У відповідності до наказу Держфінінспекції в Одеській області від 14.01.2015 року № 16 «Про проведення ревізії бюджету Овідіопольського району Одеської області» та на виконання плану контрольно-ревізійної роботи Держфінінспекції в Одеській області за 1 квартал 2015 року, була призначена ревізія бюджету вищевказаного району за період з 01.01.2011 року по 01.05.2015 року.

Згідно вищезазначеного наказу ревізія проводилась в Овідіопольській РДА та її підрозділах, Овідіопольській ЦРЛ, Овідіопольській сільській раді, Овідіопольській районній раді, Таїровській сільській раді, Управлінні Держказначейства в Овідіопольському районі, Молодіжненській сільській раді, Кароліно-Бугазькій сільській раді, Авангардській сільській раді та КП «Великодолинське».

Згідно розповсюдженої інформації, чиновники з організацій, що ревізуються знаючи про порушення бюджетного законодавства та незаконне використання бюджетних коштів вирішили запропонувати чиновникам Держфінінспекції в Одеській області хабар за те, що інспектори не відобразять значущі порушення в актах ревізії, відображено буде лише частина порушень у той час як зловживання вимірюються сотнями мільйонів гривень, про що є багато фактів у мережі Інтернет.

Згідно статті 5 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» органи прокуратури України, спеціальні підрозділи Міністерства внутрішніх справ України та Служби безпеки України здійснюють заходи щодо запобігання і протидії корупції в межах повноважень, визначених конституцією України.

Відповідно до статті 214 Кримінального процесуального кодексу України слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов'язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.

Враховуючи вищевикладеного, керуючись статтею 5 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та статтею 214 Кримінального процесуального кодексу України, -

ПРОСИМО:

Взяти під особистий контроль складання акту ревізії бюджету Овідіопольського району Одеської області та бюджетних установ за період з 01.01.2011 року по 01.05.2015 року та відображення виявлених порушень працівниками Держфінінспекції в Одеській області.

Розпочати досудове розслідування щодо можливих порушень антикорупційного законодавства з боку працівників Державної фінансової інспекції в Одеській області та чиновників ревізуємих установ Овідіопольського району Одеської області та у разі підтвердження такої інформації домогтись притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

Про результати перевірки та про хід досудового розслідування письмово повідомляти громадську організація «Антикорупційний рух півдня».

Додається роздруківка статті з сайту http://kraina.name.

Голова правління Букач В.М.
 


Комментарии 1
РГА 15.05.2015 14:56
И тут Букач. Куда он еще не залез?

Лента новостей

Комментарии