Антикоррупционное движение юга хочет помочь Екатерине Згуладзе-Глуксманн в реформировании системы МВД

03.03.2015
Антикоррупционное движение юга хочет помочь Екатерине Згуладзе-Глуксманн в реформировании системы МВД - Верховенство Права

После назначения на пост первого заместителя Министра внутренних дел Украины грузинского реформатора Экатерины Згуладзе-Глуксманн и поручения ей реформировать насквозь прогнившую систему МВД, у общества наконец появилась надежда на успешное выполнение реформы.

Однако на деле, даже людям имеющим опыт в реформировании, нелегко преодолевать сопротивление серой массы коррумпированых чиновников на местах, которые "руками и ногами" держатся за старую систему, которая приносит им колоссальные дивиденды.

Учитывая все вышеизложенное общественная организация "Антикоррупционное движение юга" обратилась к госпоже Згуладзе-Глуксманн с обращением в котором предложила помощь в реформировании органов внутренних дел Одесской области.

Примет ли помощь общественников госпожа Згуладзе-Глуксманн покажет время.

_____________________________________________________________________________________


Першому заступнику Міністра внутрішніх справ України
Екатерині Згуладзе-Глуксманн
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10


Шановна пані Екатерина!

Громадська організація «Антикорупційний рух півдня» на постійній основі здійснює громадський контроль за діяльністю судів, правоохоронних органів, державних установ, підприємств та організацій з метою протидії корупції та запобіганню прийняття незаконних рішень, які порушують права громадян та бізнесу.

Одним із найважливіших відомств яке захищає права громадян та бізнесу, а також протидіє корупції, є Міністерство внутрішніх справ України.

Але варто зазначити, що за час існування держави Україна, рівень довіри громадян до органів внутрішніх справ знизився практично до нуля.

У численних скаргах, які надходять до громадської організації йдеться про незаконні дії як простих співробітників, так і дії начальників різного рангу. Частіше всього скаржаться на зневажливу поведінку збоку міліціонерів до себе, бюрократію, неможливість вчасно повідомити про злочин та потрапити на прийом, бездіяльність при розслідуванні порушень та злочинів, вимагання коштів та багато іншого.

На звернення громадської організації щодо перевірки фактів на які скаржаться громадяни, керівництво територіальних органів МВС частіше всього реагує відписками та направляє скарги на розгляд, до тих посадових осіб на дії яких і була подана скарга.

З призначенням на посаду першого заступника Міністра внутрішніх справ України та покладенням на Вас обов'язків щодо реформування всього міністерства, є надія на доведення реформи до кінця та перетворення його дійсно на орган влади який дбає про захист прав громадян, бізнесу та держави.

Але як свідчить практика останніх років, будь-яка реформа натикається на спротив корумпованих чиновників які не бажають змінювати стару систему, яка слугує лише для їх збагачення та аж ніяк для відновлення справедливості. І в більшості випадків на рівні міністерства незрозуміло чому так ретельно підготовлена реформа не працює та з тріском провалюється.

Відповідь на це питання дуже проста, запровадження реформи довіряють чиновникам, які як вже зазначалось вище, ну аж ніяк не зацікавлені у її впровадженні, після неї для них не знайдеться місця у системі. Крім видання безглуздих наказів та вимагання хабарів вони більше нічого не вміють, після реформи вони будуть викинуті на узбіччя життя.

Громадська організація «Антикорупційний рух півдня» та її активісти готові надати Вам особисто та керівництву Міністерства внутрішніх справ України взагалі, будь-яку допомогу під час здійснення реформування органів внутрішніх справ Одеської області, шляхом надання інформації про корумпованих співробітників, схеми вимагання коштів, саботування запровадження реформи та залучення до проведення різних заходів громадських активістів та журналістів.

З повагою,

Голова правління
ГО «Антикорупційний рух півдня» Володимир Букач

 


Комментарии 3
Док 25.08.2015 07:29
О какой полиции может идти речь?!! Туда идут такие же хапуги,чтобы избежать отправки в АТО! Так из колоноки №51 в Одесской области перевелся некий Тибенко Алексей Викторович,через которого я лично освобождался по Удо за 2000 гривень и бутылку коньяка,при этом имея 3 поощрения за добросовестный труд на производстве!!! Тибенко вместе с полковником внутренней службы Афанасьевым организовали целый бизнес в ЮИК №51 курируя отделом воспитательной работы с осужденными! Так что новая полиция будет такая же как и милиция,даже может и ещё хуже! Проверте информацию и вам всё станет ясно,не обманывайте народ,выльется кипятком!!!
Виктор 10.03.2015 10:32
Правильно. Пусть пишут, а то если не писать, то они вообще за народ забудут и будет все как прежде.
Частый гость 10.03.2015 10:09
Я думаю вряд ли на это обращение будет реакция, никому помощь общественников не нужна.

Лента новостей

Комментарии