Общественники предложили Госавтоинспекции помощь в борьбе с коррупцией

12.02.2015
Общественники предложили Госавтоинспекции помощь в борьбе с коррупцией - Верховенство Права

(Размещается в рамках соглашения о партнерстве)

После смены власти в Украине, новое руководство Министерства внутренних дел с первого дня заявило о борьбе с коррупцией в ведомстве и начале реформирования органов внутренних дел. Не минула чаша сия и органы Госавтоинспекции.

Однако несмотря на все старания руководства МВД, коррупция в Госавтоинспекции процветает. Поборы на дорогах никуда не делись, в МРЭО все так же очереди за номерами, бланками прав и техпаспортов, сдать экзамен на права самому по прежнему невозможно. Подливают масла в огонь и громкие задержания по подозрению в коррупции руководителей областных управлений ГАИ, а также заявления их подчиненных о поборах со стороны начальства.

Таким образом несмотря на все старания реформаторов "воз и ныне там".

Учитывая все вышеизложенное общественная организация "Антикоррупционное движение юга" обратилась к руководству ГАИ Одесской области с письмом в котором предложила помощь в борьбе с коррупционными проявлениями.

Примет ли помощь общественников руководство ГАИ, либо же все в очередной раз закончится формальной отпиской покажет время.

____________________________________________________________________________________


Начальнику УДАІ ГУМВС України в Одеській області
Михайлову Миколі Аркадійовичу

65114, м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 5

ЗАЯВА

Громадська організація «Антикорупційний рух півдня» на постійній основі здійснює моніторинг додержання державними службовцями законодавства у сфері протидії корупції.

Однією із найважливіших сфер життєдіяльності будь-якого суспільства є транспортна сфера.

Згідно із законодавством України, нагляд за додержанням законодавства у сфері вантажних та пасажирських перевезень, реєстрації автомобільного транспорту, порушенням правил дорожнього руху та іншого покладено на Державну автомобільну інспекцію України.

Протягом останнього часу у засобах масової інформації було розповсюджено дуже багато матеріалів відносно Державної автомобільної інспекції України та її посадових осіб. Варто зазначити, що здебільшого інформація має негативний характер.

Як приклади, можливо навести відомості щодо затримання під час отримання хабара начальника УДАІ ГУМВС України у Полтавській області (http://podrobnosti.ua/criminal/2014/12/29/1009493.html), відомості щодо відсторонення від обов’язків начальника УДАІ ГУМВС України у Житомирській області та ДАІ міста Житомира (http://www.pravda.com.ua/news/2015/01/27/7056587/?attempt=1), відомості щодо скарги на т.в.о. начальника УДАІ ГУМВС України у Черкаській області від його підлеглих (https://ord-ua.info/2014/03/28/zhaloba-na-nachalnika-dai-cherkasskoj-oblasti/?lpage=1).

До громадської організації «Антикорупційний рух півдня» постійно надходить велика кількість скарг на дії працівників Державтоінспекції України, серед них доволі багато скарг і на дії працівників Державтоінспекції Одеської області.

Громадяни скаржаться на дії як простих інспекторів так і на дії начальників різного рангу, незаконними громадяни вважають безпричинні зупинки для перевірки документів та довготривалі затримки під час видачі номерних знаків, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, вимагання коштів за зняття та постановку на облік автотранспорту, затримки у вилученні арештів та розшуків з баз даних.

Запобігти незаконним діям з боку працівників Державтоінспекції Одеської області можливо лише перевірками та профілактичними заходами, які повинні бути здійснені керівництвом УДАІ ГУМВС України в Одеській області разом із залученням громадськості та засобів масової інформації.

Громадська організація «Антикорупційний рух півдня» та її активісти готові надати всю можливу допомогу керівництву УДАІ ГУМВС України в Одеській області під час здійснення перевірок та профілактичних заходів шляхом надання інформації про корумпованих співробітників та залучення до проведення різних заходів активістів та журналістів.

Враховуючи вищевикладене, керуючись статтею 40 Конституції України, статтями 1, 7, 15 Закону України «Про звернення громадян», статтею 21 Закону України «Про громадській об’єднання», -

ПРОСИМО:

1. Провести перевірки в усіх структурних підрозділах Державтоінспекції Одеської області на предмет додержання законодавства у сфері протидії корупції;

2. Провести заходи профілактичного характеру в усіх структурних підрозділах Державтоінспекції Одеської області на предмет додержання законодавства у сфері протидії корупції;

3. Залучити до вищезазначених заходів громадську організацію «Антикорупційний рух півдня»;

4. Про результати розгляду заяви повідомити громадську організацію «Антикорупційний рух півдня».

 

З повагою,

Голова правління ГО «Антикорупційний рух півдня»
 


Комментарии 2
Гость 12.02.2015 15:36
Так надо было обжаловать. Есть же 15-дневный срок на это.
Валерій Борисович 12.02.2015 09:57
05.01.2015 року на мене складено протокол з підстав п.2 ст.122 КУпАП за порушення 16.2 ПДР - безпідставно. Чи є в Кіровоградській області порядна організація ?

Лента новостей

Комментарии