Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

18 октября 2018
Коммунальное предприятие «Николаевводоканал» приобрел за 7 млн неработающую промывочную машину 1По заказу Кировоградской ОГА построят медицинскую амбулаторию в с. Большая Скелевая на сумму более 5,6 млн грнВинзавод «Нива» (Одесса) оштрафован за копирование продукции известных марокЛьвівський суд ухвалив рішення по антиконкурентній змові ТОВ «Суми-Електрод» і ТОВ «Лассен»Коломийська паперова фабрика продана за 9 мільйонів гривеньПо заказу КП «Будкомплектторг» отремонтируют дорогу Большие Комяты-Шаланки на сумму почти 26 млн грнГП СЕТАМ, подозреваемое в монополизации рынка торговли арестованным имуществом, избегает санкций, а доверие к ней падаетБыла ли законной приватизация «Укррудпрома»? Решит Конституционный суд УкраиныХарьковская бисквитная фабрика и предприятие «Т Престиж» начали конкурентные войны за упаковкуПо заказу Черкасского национального университета отремонтируют учебный корпус №4 на сумму более 44 млн грн
17 октября 2018

ВККС просят привлечь к дисциплинарной ответственности одесского судью Владимира Загороднюка

ВККС просят привлечь к дисциплинарной ответственности одесского судью Владимира Загороднюка

В ходе выполнения редакционного задания журналист издания "Верховенство права" проводил видеосъемку на территории Приморского районного суда города Одессы.

В это время судья Приморского райсуда Владимир Загороднюк стал угрожать журналисту и попытался отнять у него камеру.

Общественная организация "Верховенство права" обратилась в Высшую квалификационную комиссию судей Украины с просьбой привлечь судью Загороднюка к дисциплинарной ответственности.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

До Вищої кваліфікаційної комісії суддів України
03109, м. Київ, вул. Механізаторів, 9

Копія:

Голові Приморського районного суду м. Одеси
Кічмаренко Сергію Миколайовичу
65029, м. Одеса, вул. Балківська, 33

Судді Приморського районного суду м. Одеси
Загороднюку Володимиру Івановичу
65029, м. Одеса, вул. Балківська, 33


СКАРГА
щодо неправомірної поведінки судді

Інформація про суддю: Загороднюк Володимир Іванович.
Назва місцевого суду в якому працює суддя: Приморський районний суд міста Одеси.

Відповідно до статті 83 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», однією з підстав притягнення судді до дисциплінарної відповідальності є систематичне або грубе одноразове порушення правил суддівської етики, що підриває авторитет правосуддя.
 

Відповідно до статті 84 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» право на звернення зі скаргою (заявою) щодо поведінки судді, яка може мати наслідком дисциплінарну відповідальність судді, має кожен, кому відомі такі факти.

03 грудня 2014 року, виконуючи редакційне завдання газети «Верховенство права», журналіст видання Мележик Анатолій Вадимович здійснював відеозйомку на території Приморського районного суду м. Одеси у внутрішньому дворі.
В процесі проведення відеозйомки до журналіста підійшов суддя Приморського районного суду м. Одеси Загороднюк Володимир Іванович і в нецензурній формі запитав журналіста, про мету його перебування на території суду і хто йому дав дозвіл на проведення відеозйомки.
 

Коли журналіст почав пояснювати мету свого перебування на території суду, суддя Загороднюк В.І. в цей момент спробував вихопити з рук журналіста відеокамеру і завадити йому проводити відеозйомку.
 

На зауваження журналіста шодо неправомірної поведінки судді суддя не реагував, а навпаки, висловлювався на адресу журналіста нецензурною лайкою і погрожував останьому фізичною розправою.
 

Крім того, на наступний день після цих подій суддя Загороднюк В.І. спробував навмисно збити на своїй машині чи налякати журналіста Мележика А.В., який також проводив відеозйомку на території Приморського районного суду м. Одеси виконуючи редакційне завдання.
 

Коли журналіст підійшов до судді і зажадав від нього пояснень з приводу виниклої ситуації з машиною і неадекватної поведінки, суддя спромігся лише образити журналіста і швидким темпом сховатися за службовим приміщенням суду.
 

Вищезазначені факти неправомірної поведінки судді, редакції газети «Верховенство права» стали відомі з службової записки журналіста Мележика А.В. адресоване на ім’я головного редактора газети.
 

Вважаємо, що такі дії судді Загороднюка В.І. є грубим порушенням правил суддівської етики, що підриває авторитет правосуддя.
 

Законом України «Про судоустрій та статус суддів» законодавець чітко закріпив обов’язки, як дотримуватися правил суддівської етики – виявляти повагу до учасників процесу, додержуватися присяги судді, які відносяться до обов’язків морально-етичного характеру.
 

Згідно статті 1 Кодексу професійної етики судді суддя повинен бути прикладом законослухняності, неухильно додержувати присяги й завжди поводитися так, щоб зміцнювати віру громадян у чесність, незалежність, неупередженість та справедливість суду.
 

Згідно статті 7 Кодексу професійної етики судді суддя повинен здійснювати судочинство в межах та в порядку, визначених процесуальним законом, і виявляти при цьому тактовність, ввічливість, витримку й повагу до учасників судового процесу та інших осіб.
 

Згідно статті 12 Кодексу професійної етики судді суддя має докладати всіх зусиль до того, щоб на думку розсудливої, законослухняної та поінформованої людини його поведінка була бездоганною
 

Враховуючи вищевикладене, редакція газети «Верховенство права» звертається з проханням до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України розглянути питання про притягнення судді Приморського районного суду міста Одеси Загороднюка Володимира Івановича до дисциплінарної відповідальності.

 

Головний редактор В.І. Семенов

 

 

 

 

 


Loading...
Комментарии (1):
знающий (23.12.2014 12:00):
думаю справедливо будет если судьи направят в квалификационно-дисциплинарную комиссию адвокатов информацию о противоправных действиях адвокатишки Семенова и его сообщников


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.