Ініційована перевірка законності дій державного виконавця Козюк Олександра Михайловича

30.01.2013
Ініційована перевірка законності дій державного виконавця Козюк Олександра Михайловича

Джерело: Верховенство права

Громадська організація «Верховенство права» звернулась із заявою до начальника Головного управління юстиції в Одеській області Продіуса Костянтина Васильовича, щодо неправомірної поведінки його підлеглого - державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Одеській області Козюк Олександра Михайловича.

До громадської організації «Верховенства права» надійшла інформація, про те, що під час примусового виконання наказу господарського суду Одеської області № 5017/783/2012 від 15.11.2012 року, була знищена автостоянка на 126 місць приватного підприємтсва «Автостоянка Відродження».

Дані виконавчі дії відбувалася під безпосереднім керівництвом державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Одеській області Козюк Олександра Михайловича, який заручившись підтримкою 2-х десятків співробітників Суворовського райвідділу міліції і з застосуванням газорезок, турбін, бульдозерів, самоскидів, знищив 126 металоконструкцій навісів для зберігання автомобілів, а також величезну кількість майна, що належало ПП «Автостоянка Відродження».

Такі дії державного виконавця Козюка Олександра Михайловича є грубим порушенням ЗУ «Про виконавче провадження», оскільки маючи рішення про знесення лише диспетчерського пункту розміром близько 8 м², Козюк О.М. своїми діями фактично знищив усю автостоянку ПП «Автостоянка Відродження», незважаючи на те, що у відношенні ПП «Автостоянка Відродження» не було жодних рішень судів.

Громадська організація «Верховенство права» звернулась із заявою до начальника Головного управління юстиції в Одеській області Продіуса Костянтина Васильовича з проханням провести перевірку законності вищезазначених виконавчих дій та притягнути Козюк Олександра Михайловича до відповідальності.
 


Нижче наводимо текст заяви

Начальнику Головного управління юстиції в Одеській області
Продіусу Костянтину Васильовичу
65007, м. Одеса, вул. Б. Хмельницького, 34

 

Шановний Костянтину Васильовичу!

До Громадської організації «Верховенство права» надійшла інформація про те, що під час примусового виконання наказу господарського суду Одеської області № 5017/783/2012 від 15.11.2012 року, була знищена автостоянка на 126 місць приватного підприємтсва «Автостоянка Відродження», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Дніпропетровська дорога, 113-б.


Дана акція відбувалася під безпосереднім керівництвом державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Одеській області Козюк Олександра Михайловича.


Під час здійснення виконавчих дій із застосуванням газорезок, турбін, бульдозерів, самоскидів за підтримки близько 2-х десятків співробітників Суворовського райвідділу міліції було знищено, крім диспетчерського пункту, зазначеного в рішенні суду, 126 металоконструкцій навісів, 780 метрів металевої огорожі, засоби освітлення та гараж. Дана акція відбувалася за наявності на автостоянці більше 2-х десятків автомобілів громадян, які згодом були пошкоджені.


Також слід зазначити, що виконавче провадження щодо диспетчерського пункту було скоєно з грубими порушеннями ЗУ «Про виконавче провадження», оскільки маючи рішення про знесення невеликої будівлі (близько 8 м ²) було знищено величезну кількість майна, що належало ПП «Автостоянка Відродження», внесене до статутного капіталу підприємства. У відношенні ПП «Автостоянка Відродження» не було жодних рішень судів.


Враховуючи вищевикладене, Громадська організація «Верховенство права просить:

Провести перевірку законності вищезазначених виконавчих дій та притягнути Козюк Олександра Михайловича до відповідальності.


З повагою,

Голова правління
ГО «Верховенства права В.І. Семенов
 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии