ДБП "Урожай" зловживає на ринку надання житлово-комунальних послуг

18.08.2014
ДБП

Одеське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало справу відносно Державного багатопрофільного підприємства «Урожай» за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем.

На особистому прийомі у Голови Одеського відділення АМКУ Юрія Кравця мешканці житлового міжвідомчого будинку №2 по вулиціСередньофонтанській в м. Одесі повідомили, що сплачують велику плату за надання житлово-комунальних послуг.

За результатами перевірки виявлено, що мешканці зазначеного будинку сплачують за постачання електричної енергії та води за тарифами, що встановлені для підприємств. Розслідування по справі триває.

Штрафні санкції можуть скласти до 10 % доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

Нагадаємо, що раніше Одеське відділення розпочало справу відносно ДБП «Урожай» за неподання інформації територіальному відділенню у встановлені головою строки.


Дана інформация також разміщена на сайті:

www.amc.gov.ua
 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии