Ініційована перевірка корупційних дій посадових осіб КП "ЖКС "Пересипський"

21.01.2013
Ініційована перевірка корупційних дій посадових осіб КП

Джерело: Верховенство права

Громадська організація "Антикорупційний рух півдня" звернулась із заявою до інспекції захисту прав споживачів, прокуратури Одеської області, Одеської міської ради, тервідділення Антимономольного комітету про перевірку незаконних дій посадових осіб КП "ЖКС Пересипський" та приватного підприємця Перегуди М.П.

До громадської організації «Антикорупційний рух півдня» надійшла інформація, про те, що на вулицях Паркова, Одеська, Виставочна та інших вулицях селища «ЗОР» у місті Одесі два тижні не вивозиться сміття.

Як з’ясувалося в подальшому, причиною цьому став конфлікт між мешканцями зазначених вулиць з Фізичною особою-підприємцем Перегудою Миколою Павловичем. Конфлікт виник з тих підстав, що ФОП Перегуда М.П., з яким мешканці уклали договори на вивезення твердих побутових відходів, згодом через представника Ділянки № 1 КП ЖКС «Пересипський» у телефонному режимі повідомив їх, що починаючи з 2013 року сміття буде вивозитися тільки у спеціальних пакетах з емблемою ФОП Перегуди М.П. Один пакет об’ємом 6 літрів коштує 10 грн. На кожного члена треба придбати по одному пакету на тиждень. Пакети треба купувати у працівника Ділянки № 1 КП «ЖКС «Пересипський», при цьому представник Ділянки № 1 КП «ЖКС «Пересипський» відмовився продавати пакети для сміття з видачею чеку (квитанції) або з внесення відповідних змін до договору.

Через деякий час, той самий представник Ділянки № 1 КП «ЖКС «Пересипський», повідомив осіб, з якими укладено договори з ФОП Перегуда М.П. на вивезення відходів, що пакети вже не потрібно купувати, тому що з 01.01.2013 року («заднім» числом) будуть укладатися нові договори, згідно яких вартість послуг за вивезення сміття зросте.

Громадська організація «Антикорупційний рух півдня» вимагає провести перевірку зазначених обставин та притягнути винних осіб до відповідальності.  
_________________________________________________________
  Нижче наводимо текст скарги.

Інспекція захисту прав споживачів в Одеській області
65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83

Одеське обласне
територіальне відділення
Антимонопольного комітету України

65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83

Одеська міська рада
65004, м. Одеса, Думська площа, 1

Прокуратура Одеської області
65026, м. Одеса,
вул. Ланжеронівська, 24-а

 

ЗАЯВА

До Громадської організації «Антикорупційний рух півдня» звернулися громадяни та повідомили, що на вулицях Паркова, Одеська, Виставочна та інших вулицях селища «ЗОР» у місті Одесі два тижні не вивозиться сміття.
Мешканці зазначених вулиць уклали договори на вивезення твердих побутових відходів з Фізичною особою-підприємцем Перегудою Миколою Павловичем (ідентифікаційний номер 2808312912, місце проживання м. Одеса, вул. Ільфа і Петрова, 4, кв. 51) та добросовісно сплачують кошти згідно умов договору.
У кінці 2012 року представник Ділянки № 1 КП «ЖКС «Пересипський» (65006, м. Одеса, вул. Далекосхідна, 6) у телефонному режимі повідомив осіб, з якими укладено договори з ФОП Перегуда М.П. на вивезення відходів, що починаючі з 2013 року буде вивозитися тільки сміття у спеціальних пакетах з емблемою ФОП М.П. Перегуди. Один пакет об’ємом 6 літрів коштує 10 грн. На кожного члена треба придбати по одному пакету на тиждень. Пакети треба придбати у працівника Ділянки №1 КП «ЖКС «Пересипський».
Як з’ясувалося в подальшому, представник Ділянки № 1 КП «ЖКС «Пересипський» відмовився продавати пакети для сміття з видачею чеку (квитанції) або з внесення відповідних змін до договору.
17.01.2013 р. представники Ділянки № 1 КП «ЖКС «Пересипський» в телефонному режимі повідомив мешканців, що пакети не потрібно купувати, тому що з 01.01.2013 року («заднім» числом) будуть укладені нові договори, згідно яких вартість послуг вивезення сміття зросте. Постає питання, чому ЖСК не проводить особисто конкурси на визначення суб’єкта господарювання, який на вигідних умовах буде вивозити сміття, а змушує мешканців укладати прямі договори з
ФОП П.Г. Перегуда.
На підставі вищевикладеного, просимо провести перевірку викладених у заяві обставин та притягнути винних осіб до відповідальності.

У зв’язку з побоюванням здійснення тиску на мешканців вулиць, на яких не вивозиться сміття, ми не зазначаємо їх адреси та не надаємо копії договорів на вивезення твердих побутових відходів.

Додаток: копія звернення мешканців до Одеського міського голови.

 

Голова правління                                                      В.М. Букач

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии