От Александра Илько требуется выполнить решение суда

14.01.2013
От Александра Илько требуется выполнить решение суда - Верховенство Права

Общественная организация «Верховенство права» обратилась к Александру Васильевичу Илько, начальнику Управления морехозяйственного комплекса, транспорта и связи Одесской облгосадминистрации с требованием выполнить постановление Одесского окружного административного суда.
Данным решением суд обязал Управление заключить с центральным автовокзалом «Одесса» договор об обслуживании пассажиров и перевозчиков и согласовать размер автостанционного сбора.
ПАО «Одесавтотранс» (предприятие, управляющее автовокзалом) обратилось в Управление по вопросу заключения договора и согласования автостанционного сбора еще в декабре позапрошлого 2011 года. Но Управление, в лице начальника Александра Илько, всячески избегает подписания договора с центральным автовокзалом «Одесса».
В качестве причины незаключения договора Управление указало, что его сотрудникам необходимо много времени для подготовки договора. И по этой причине договор не был заключен. Стоит отметить, что для таких видов договоров существует утвержденная типовая форма. Однако, в течение всего 2012 года чиновники Одесской областной администрации так и не смогли составить договор.
20 декабря 2012 года решение Одесского окружного административного суда было пересмотрено Одесским апелляционным административным судом, который оставил решение первой инстанции в силе. Таким образом, постановление Одесского окружного административного суда вступило в законную силу и теперь обязательно к исполнению.
28 декабря 2012г. ПАО «Одессавтотранс» повторно отправило обращение о заключении договора и согласовании размера автостанционного сбора.
 Но до сих пор ни ответов, ни решений со стороны Управления морехозяйственного комплекса, транспорта и связи не поступало. Решение суда остаётся не выполненным.
Учитывая сложившуюся ситуацию, Общественная организация «Верховенство права» обратилась в начальнику Управления морехозяйственного комплекса, транспорта и связи Илько Александру Васильевичу с требованием выполнить постановление Одесского окружного административного суда.
 


Ниже приводим текст обращения.

Начальнику Управління морегосподарського комплексу,

транспорту та зв’язку Одеської облдержадміністрації

Ілько Олександру Васильовичу
65032, м. Одеса, пр. Шевченка, 4

 

Шановний Олександр Васильович!

Громадська організація «Верховенство права» обурена останніми повідомленнями засобів масової інформації стосовно того, що Управлінням морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку Одеської обласної державної адміністрації нехтується і не виконується рішення суду, чим грубо порушуються норми Конституції України і Кодексу адміністративного судочинства України.
Як нам стало відомо, 05 вересня 2012 року, Одеським окружним адміністративним судом було винесено постанову у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Одесавтотранс» до Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку Одеської обласної державної адміністрації, згідно якої Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку зобов’язано укласти з Публічним акціонерним товариством «Одесавтотранс» договори щодо обслуговування пасажирів та перевізників на внутрішньо обласних автобусних маршрутах, а також погодити розміри автостанційного збору на автостанціях.
20 грудня 2012 р. Одеським апеляційним адміністративним судом винесено ухвалу, якою зазначену постанову суду першої інстанції залишено без змін, а апеляційну скаргу Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку Одеської обласної державної адміністрації - без задоволення.
Рішення суду Вами чомусь не виконується, хоча засвідчена судом копія ухвали Одеського апеляційного адміністративного суду була направлена до Управління ще 28 грудня 2012 року цінним листом з описом і отримана Вашим відомством 02 січня 2013 року.
Ваша бездіяльність по не виконанню рішення суду суперечить діючому законодавству.
Відповідно до частини п'ятої статті 124 і частини третьої статті 129 Конституції України, судові рішення є обов'язковими до виконання на всій території України, а обов'язковість рішень суду визнається однією з основних засад судочинства.
Відповідно до ч. 2, 3 ст. 14 КАС України, постанови та ухвали суду в адміністративних справах, що набрали законної сили, є обов’язковими до виконання на всій території України. Невиконання судових рішень тягне за собою відповідальність, встановлену законом.
Судові рішення, що набрали законної сили, а також ті, що підлягають негайному виконанню, є обов'язковими для всіх органів державної влади і органів місцевого самоврядування, посадових чи службових осіб, фізичних та юридичних осіб і підлягають виконанню на всій території України.
Невиконання судового рішення є підставою для притягнення до кримінальної відповідальності, передбаченої ст. 382 Кримінального кодексу України.
Враховуючи вищевикладене, Громадська організація «Верховенство права» просить Вас:

Терміново виконати Постанову Одеського окружного адміністративного суду від 05.09.2012 року, а саме укласти з Публічним акціонерним товариством «Одесавтотранс» договори щодо обслуговування пасажирів та перевізників на внутрішньообласних автобусних маршрутах та погодити розміри автостанційного збору на автостанціях.

 

З повагою,

Голова правління В.І. Семенов

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии