Инициативы

20 сентября 2018
19 сентября 2018
18 сентября 2018
17 сентября 2018
14 сентября 2018
13 сентября 2018
12 сентября 2018

Новости

20 сентября 2018
19 сентября 2018

От Александра Илько требуется выполнить решение суда

От Александра Илько требуется выполнить решение суда

Общественная организация «Верховенство права» обратилась к Александру Васильевичу Илько, начальнику Управления морехозяйственного комплекса, транспорта и связи Одесской облгосадминистрации с требованием выполнить постановление Одесского окружного административного суда.
Данным решением суд обязал Управление заключить с центральным автовокзалом «Одесса» договор об обслуживании пассажиров и перевозчиков и согласовать размер автостанционного сбора.
ПАО «Одесавтотранс» (предприятие, управляющее автовокзалом) обратилось в Управление по вопросу заключения договора и согласования автостанционного сбора еще в декабре позапрошлого 2011 года. Но Управление, в лице начальника Александра Илько, всячески избегает подписания договора с центральным автовокзалом «Одесса».
В качестве причины незаключения договора Управление указало, что его сотрудникам необходимо много времени для подготовки договора. И по этой причине договор не был заключен. Стоит отметить, что для таких видов договоров существует утвержденная типовая форма. Однако, в течение всего 2012 года чиновники Одесской областной администрации так и не смогли составить договор.
20 декабря 2012 года решение Одесского окружного административного суда было пересмотрено Одесским апелляционным административным судом, который оставил решение первой инстанции в силе. Таким образом, постановление Одесского окружного административного суда вступило в законную силу и теперь обязательно к исполнению.
28 декабря 2012г. ПАО «Одессавтотранс» повторно отправило обращение о заключении договора и согласовании размера автостанционного сбора.
 Но до сих пор ни ответов, ни решений со стороны Управления морехозяйственного комплекса, транспорта и связи не поступало. Решение суда остаётся не выполненным.
Учитывая сложившуюся ситуацию, Общественная организация «Верховенство права» обратилась в начальнику Управления морехозяйственного комплекса, транспорта и связи Илько Александру Васильевичу с требованием выполнить постановление Одесского окружного административного суда.
 


Ниже приводим текст обращения.

Начальнику Управління морегосподарського комплексу,

транспорту та зв’язку Одеської облдержадміністрації

Ілько Олександру Васильовичу
65032, м. Одеса, пр. Шевченка, 4

 

Шановний Олександр Васильович!

Громадська організація «Верховенство права» обурена останніми повідомленнями засобів масової інформації стосовно того, що Управлінням морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку Одеської обласної державної адміністрації нехтується і не виконується рішення суду, чим грубо порушуються норми Конституції України і Кодексу адміністративного судочинства України.
Як нам стало відомо, 05 вересня 2012 року, Одеським окружним адміністративним судом було винесено постанову у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Одесавтотранс» до Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку Одеської обласної державної адміністрації, згідно якої Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку зобов’язано укласти з Публічним акціонерним товариством «Одесавтотранс» договори щодо обслуговування пасажирів та перевізників на внутрішньо обласних автобусних маршрутах, а також погодити розміри автостанційного збору на автостанціях.
20 грудня 2012 р. Одеським апеляційним адміністративним судом винесено ухвалу, якою зазначену постанову суду першої інстанції залишено без змін, а апеляційну скаргу Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку Одеської обласної державної адміністрації - без задоволення.
Рішення суду Вами чомусь не виконується, хоча засвідчена судом копія ухвали Одеського апеляційного адміністративного суду була направлена до Управління ще 28 грудня 2012 року цінним листом з описом і отримана Вашим відомством 02 січня 2013 року.
Ваша бездіяльність по не виконанню рішення суду суперечить діючому законодавству.
Відповідно до частини п'ятої статті 124 і частини третьої статті 129 Конституції України, судові рішення є обов'язковими до виконання на всій території України, а обов'язковість рішень суду визнається однією з основних засад судочинства.
Відповідно до ч. 2, 3 ст. 14 КАС України, постанови та ухвали суду в адміністративних справах, що набрали законної сили, є обов’язковими до виконання на всій території України. Невиконання судових рішень тягне за собою відповідальність, встановлену законом.
Судові рішення, що набрали законної сили, а також ті, що підлягають негайному виконанню, є обов'язковими для всіх органів державної влади і органів місцевого самоврядування, посадових чи службових осіб, фізичних та юридичних осіб і підлягають виконанню на всій території України.
Невиконання судового рішення є підставою для притягнення до кримінальної відповідальності, передбаченої ст. 382 Кримінального кодексу України.
Враховуючи вищевикладене, Громадська організація «Верховенство права» просить Вас:

Терміново виконати Постанову Одеського окружного адміністративного суду від 05.09.2012 року, а саме укласти з Публічним акціонерним товариством «Одесавтотранс» договори щодо обслуговування пасажирів та перевізників на внутрішньообласних автобусних маршрутах та погодити розміри автостанційного збору на автостанціях.

 

З повагою,

Голова правління В.І. Семенов

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.