Отдел образования, молодежи и спорта Славутской райгосадминистрации переплатило 265 061 гривен бюджетных средств

Сфера интересов: Публичные закупки
05.12.2013
Отдел образования, молодежи и спорта Славутской райгосадминистрации переплатило 265 061 гривен бюджетных средств - Верховенство Права

Источник: Верховенство права

Средства массовой информации постоянно пестрят статьями о том, что с момента обретения независимости Украины, нашей стране не удалось выйти на такой уровень финансирования образования, как в Европе.

В то же время местный отдел образования, молодежи и спорта Славутской райгосадминистрации не церемонясь позволяет себе необоснованно тратить в большом количестве бюджетные средства.

Так, 31 октября 2013 года отдел образования молодежи и спорта Славутской райгосадминистрации Хмельницкой области по результатам тендера заключило договор с ООО «Универсалстрой» на реконструкцию школы в селе Головли на общую сумму 2 230 481,00 гривен.

Тендерной документацией предусмотрено устройство перекрытия, возведение перегородок, установка дверей и пола, внутреннее и внешнее отделки, усиление конструкций, сантехнические работы и прочее.

В конкурсе принимало участие 4 компании:

  1. ООО «Изяславтрансстрой», которое предложило свои услуги за 2 257 998,00 гривен.
  2. ООО «Универсалстрой» сделало предложение за 2 230 481,00 гривен.
  3. ФЛ-П Говорков Геннадий Сергеевич с ценовым предложением 2 135 055,00 гривен.
  4. ООО «Галкон Плюс» согласно было выполнить работы за 1 992 937,00 гривен.

Примечательно то, что заявки участников с самыми низкими ценовыми предложениями – «Галкон Плюс» и Геннадия Говоркова были отклонены тендерным комитетом заказчика из-за несоответствия документов тендерной документации, а заявки участников с самыми высокими ценовыми предложениями были допущены к участию в конкурсе.

Почему тендерный комитет заказчика остановился на выборе компании, чье ценовое предложение по экономическим соображением является не выгодным, как и для отдела образования так и для государственного бюджета Украины – не понятно. Ведь из-за таких действий тендерного комитета заказчика госбюджет потерял лишними 265 061 гривен.

Как считают общественники, закупка услуг по завышенным ценам является ничем иным, как воровством государственного бюджета.

Общественная организация «Верховенство права» обратилась в компетентные органы с заявлением о проведении соответствующих проверок и привлечении виновных лиц к ответственности.


Генеральному прокурору України
Пшонці Віктору Павловичу

01011, м. Київ, вул. Різницька, 13/15

Прокурору Хмельницької області
Соляру Сергію Петровичу

29013, м. Хмельницький, пров. Військкоматський, 3

Начальнику Держфінінспекції в Хмельницькій області
Одинець Ларисі Іванівні

29013, м. Хмельницький, пров. Маяковського, 19/1

Начальнику ГУМВС України в Хмельницькій області
Шутяк Сергію Олександровичу

29013, м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 7


ЗАЯВА
про порушення законодавства в сфері державних закупівель

По інформації, яка розміщена на офіційному інформаційному бюлетні «Вісник державних закупівель», громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Відділ освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації Хмельницької області 31.10.2013 р. за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Універсалбуд» на реконструкцію загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. в селі Головлі Славутського району Хмельницької області. Вартість угоди склала 2 230 481,00 грн.
Номер оголошення про проведення процедури закупівлі № 158599, ВДЗ 63 (806) від 12.08.2013 р.
Згідно з тендерною документацією передбачено улаштування перекриття, зведення перегородок, встановлення дверей і підлоги, внутрішнє і зовнішнє опорядження, підсилення конструкцій, сантехнічні роботи та інше.
Джерелом фінансування закупівлі є субвенція з державного бюджету України та кошти місцевого бюджету.
Згідно протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів № 29 від 12.09.2013 р. в тендері приймали участь чотири компанії, які прийшли на торги з наступними ціновими пропозиціями:

  1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ізяславтрансбуд» - 2 257 998,00 грн.
  2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Універсалбуд» - 2 230 481,00 грн.
  3. Фізична особа-підприємець Говорков Геннадій Сергійович – 2 135 055,00 грн.
  4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Галкон Плюс» - 1 992 937,00 грн.

Згідно того ж протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів, документи передбачені документацією конкурсних торгів, були наявні у всіх чотирьох учасників процедури закупівлі. Однак, 01.10.2013 р. з’ясувалось, що згідно протоколу відхилення пропозицій конкурсних торгів № 32 пропозиції ФО-П Говорков Г.С. та ТОВ «Галкон Плюс» не відповідали умовам документації конкурсних торгів, внаслідок чого вони були відхилені тендерним комітетом замовника з суто формальних причин.
Так наприклад, пропозиція ТОВ «Галкон Плюс», яка до речі пропонувала свої послуги по самій найнижчій ціні, була відхилена із-за того, що учасником: 1) не надано у складі комерційної частини договірну ціну (договірна ціна надано окремо, а не в складі пропозиції); 2) надано у складі пропозиції конкурсних торгів незаповнену форму пропозиції конкурсних торгів (не зазначено ціну пропозиції, строк дії пропозиції та строк відстрочення платежу); 3) не надано у складі пропозиції конкурсних торгів оригінали відгуків від замовників відповідно до копій аналогічних договорів.
Тобто до оцінки було допущено пропозиції лише двох фірм, які на даному конкурсі пропонували свої послуги по самій найвищій ціні, це ТОВ «Ізяславтрансбуд» та ФО-П Говорков.
Не зважаючи на те, що єдиним критерієм оцінки була ціна заявки, учасника конкурсу із найнижчою ціновою пропозицією фактично безпідставно та формально було усунуто від участі у конкурсі.
Такими протиправними діями конкурсний комітет Відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації Хмельницької області порушив принципи рівноправності, добросовісної конкуренції та неупередженої оцінки, що призвело до надлишкових витрат державних коштів на суму 265 061 грн.
Відповідно до преамбули ЗУ «Про здійснення державних закупівель» основною метою цього Закону є запобігання проявам корупції у цій сфері, забезпечення раціонального та ефективного використання державних коштів.
Забезпечуючи дотримання ґрунтовних принципів державних закупівель, замовник зобов’язаний максимально економити та ефективно витрачати державні кошти. Правовим наслідком невиконання цього обов’язку є перевитрачання державних коштів.
Сам факт проведення закупівлі по завищеним цінам свідчить про прояви корупційних діянь з боку посадових осіб тендерних комітетів замовника та зловживання владою або службовим становищем під час організації та здійснення державних закупівель. Такі незаконні дії можуть бути здійснені тільки при наявності узгодженості між учасниками та замовниками конкурсних торгів.
Згідно ст. 5 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» органи прокуратури України, спеціальні підрозділи Міністерства внутрішніх справ України та Служби безпеки України здійснюють заходи щодо запобігання і протидії корупції в межах повноважень, визначених конституцією України.
Порушення законодавства про бюджетну систему України – використання бюджетних коштів всупереч їх цільовому призначенню або недотримання порядку проведення операцій з бюджетними коштами, як це встановлено чинним бюджетним законодавством, заподіює значних збитків державі та українському народу.
Вважаємо, що замовлення послуг по завищеним цінам є навмисним розкраданням бюджетних коштів.
Згідно ч. 1 ст. 43 ЗУ «Про здійснення державних закупівель» за порушення вимог, установлених цим законом та нормативно-правовими актами, розробленими відповідно до цього закону, члени комітету з конкурсних торгів замовника несуть відповідальність згідно із законами України.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 5 ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції», п.п. 4, 6 Положення про державну фінансову інспекцію України, затвердженого Указом Президента України від 23.04.2011 № 499/2011, ст. 5 ЗУ «Про прокуратуру»,

ПРОСИМО:

1. Провести перевірку щодо додержання Відділом освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації Хмельницької області Закону України «Про здійснення державних закупівель» під час проведення тендерних процедур та у випадку наявності порушень притягнути винних осіб до відповідальності.
2. Додатково ГУМВСУ в Хмельницькій області:
Розпочати досудове розслідування та притягнути винних осіб до кримінальної відповідальності.

Голова правління В.І. Семенов


ЗВІТ
про результати проведення процедур
відкритих і двоступеневих торгів
та попередньої кваліфікації
№ 7 від 25 листопада 2013 року

1. Замовник:
1.1. Найменування: Відділ освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації Хмельницької області.
1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02146848.
1.3. Місцезнаходження: Україна, 30000, Хмельницька обл., м. Славута, вул. Миру, 25.
1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, e-mail): Ульяніцька Лариса Миколаївна, заступник голови комітету з конкурсних торгів, економіст відділу освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації м. Славута вул.. Миру, 25, (03842) 2-21-37
1.5. Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ):
Відділ освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації Хмельницької обл., 02146848.
2. Джерело фінансування закупівлі: Субвенція з державного бюджету, кошти місцевого бюджету
3. Предмет закупівлі:
3.1. Найменування: Реконструкція ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Головлі Славутського району Хмельницької області (І черга) (коригування робочого проекту)
3.2. Кількість товару або обсяг виконання робіт чи надання послуг:
3.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: с. Головлі Славутського району Хмельницької області
3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: До 31 грудня 2014 р.
4. Процедура закупівлі: відкриті торги.
5. Інформування про процедуру закупівлі:
5.1. Адреса веб-порталу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, на якому розміщувалась інформація про закупівлю: www.tender.me.gov.ua.
5.2. Адреса веб-сайту, на якому замовником додатково розміщувалась інформація про закупівлю (у разі наявності).
5.3. Дата оприлюднення і номер оголошення про проведення процедури закупівлі, опублікованого в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщеного на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Оголошення № 158599 (БУД), ВДЗ № 63 (806), 12.08.13 року.
5.4. Дата оприлюднення і номер оголошення про проведення процедури закупівлі, опублікованого у відповідних міжнародних виданнях (у випадках, передбачених Законом України "Про здійснення державних закупівель" (далі - Закон).
5.5. Дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів, опублікованого в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщеного на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Повідомлення № 178970 (БУД), ВДЗ №78 (821) від 03.10.2013 року.
5.6. Дата і номер оголошення про результати проведення торгів, яке було (буде) опубліковане в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщене на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Оголошення № 192255 (БУД), ВДЗ №88 (831) від 07.11.2013 року.
5.7. Дата і номер оголошення про результати проведення торгів, яке було (буде) опубліковане у відповідних міжнародних виданнях (у випадках, передбачених Законом).
6. Інформація про учасників процедури закупівлі, що подали пропозиції конкурсних торгів.
6.1. Кількість учасників процедури закупівлі: 4 (чотири) учасника.
6.2. Найменування/прізвище, ім'я, по батькові:
6.2.1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Галкон Плюс»;
6.2.2. Фізична особа-підприємець Говорков Геннадій Сергійович;
6.2.3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Універсалбуд»;
6.2.4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ізяславтрансбуд»;
6.3. Ідентифікаційний код/реєстраційний номер облікової картки платника податків:
6.3.1. код ЄДРПОУ 36721337;
6.3.2. код 2551308116;
6.3.3. код ЄДРПОУ 32987115;
6.3.4. код ЄДРПОУ 34739468;
6.4. Місцезнаходження/місце проживання:
6.4.1. 46020, м. Тернопіль, вул. Бродівська, 60;
6.4.2. 30000, Хмельницька обл, м. Славута, вул. Кутузова, 16;
6.4.3. 30100, Хмельницька обл, м. Нетішин, вул. Будівельників, 12/19;
6.4.4. 30300, Хмельницька обл, м. Ізяслав, вул. Онищука, 11;
7. Інформація щодо пропозицій конкурсних торгів:
7.1. Строк подання пропозицій конкурсних торгів (дата і час): 12.09.2013 р. до 09:30 год.
7.2. Дата розкриття пропозицій конкурсних торгів (дата і час): 12.09.2013 р. о 10:00 год.
7.3. Кількість отриманих пропозицій конкурсних торгів: 4 (чотири) пропозиції.
7.4. Кількість пропозицій конкурсних торгів, поданих на другому етапі (у разі застосування процедури двоступеневих торгів).
7.5. Ціна і стислий опис інших умов кожної пропозиції конкурсних торгів:
7.2.1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Галкон Плюс» - 1992937,00 грн. з ПДВ; умови розрахунків (відстрочення платежу) – не зазначено.
7.2.2. Фізична особа-підприємець Говорков Геннадій Сергійович - 2135055,00 грн. з ПДВ; умови розрахунків (відстрочення платежу) – 5 днів.
7.2.3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Універсалбуд» - 2230481,00 грн. з ПДВ; умови розрахунків (відстрочення платежу) – 108 днів.
7.2.4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ізяславтрансбуд» - 2257998,00 грн. з ПДВ; умови розрахунків (відстрочення платежу) – 90 днів.
7.6. Перелік відхилених пропозицій конкурсних торгів, обґрунтування підстав відхилення - 4 (чотири) пропозиції:

7.6.1. Пропозиція конкурсних торгів товариства з обмеженою відповідальністю «Галкон Плюс», підлягає відхиленню на підставі п. 1, 3 ч. 1 ст. 29 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме: учасник не відповідає кваліфікаційним критеріям, пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам документації конкурсних торгів:
1. Учасником не надано у складі комерційної частини договірну ціну (договірна ціна надана окремо, а не в складі пропозиції), що не відповідає п. 2 розділу 3 Документації;
2. Учасником надано у складі пропозиції конкурсних торгів незаповнену форму пропозиції конкурсних торгів, передбачену додатком 1 до Документації, а саме учасником не було зазначено ціну пропозиції, строк дії пропозиції та строк відстрочення платежу, що не відповідає вимогам додатку 1 та п. 2 розділу 3 Документації;
3. Документацією конкурсних торгів вимагалося, що пропозиція конкурсних торгів учасника обов’язково повинна супроводжуватися документом, який би підтверджував внесення учасником забезпечення пропозиції конкурсних торгів у формі банківської гарантії (Учасники торгів до закінчення строку подання пропозицій повинні надати Замовнику окремо оригінал забезпечення конкурсних торгів з додатками). Однак учасником було надано банківську гарантію лише в складі пропозиції конкурсних торгів, що не відповідає п.3 розділу 3 Документації;
4. Учасником не надано у складі пропозиції конкурсних торгів оригінали відгуків від замовників відповідно до копій аналогічних договорів, що суперечить вимогам п. 6 Розділу 3 Документації та кваліфікаційним критеріям до учасників визначеним ст. 16 Закону України «Про здійснення державних закупівель»;
5. Учасником не надано у складі пропозиції копію звіту про рух грошових коштів за 2012 рік, а у разі якщо учасником не здається такий звіт – інформаційну довідку про те, що такий звіт не здається, що не відповідає вимогам п. 6 Розділу 3 Документації та кваліфікаційним критеріям до учасників визначеним ст. 16 Закону України «Про здійснення державних закупівель»;
6. Учасником не надано у складі пропозиції конкурсних торгів оригінал або нотаріально завірену копію довідки, виданої уповноваженим органом, про те, що фізичну особу, яка є учасником, чи службову (посадову) особу учасника, яка підписала документи пропозиції, та уповноважену представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері державних закупівель корупційного правопорушення, що не відповідає вимогам п. 6 Розділу 3 Документації;
7. Учасником не надано у складі пропозиції конкурсних торгів витяг з реєстру акціонерів із зазначенням акціонерів, які володіють 20% і більше акцій в статутному фонді акціонерного товариства, або інформаційна довідка з інформацією про акціонерів чи засновників, власників, учасників (П.І.Б., найменування), які володіють 20% і більше акцій (частки) в статутному фонді акціонерного товариства, іншого господарського товариства чи підприємства, що не відповідає вимогам п. 6 Розділу 3 Документації;
8. Учасником не надано у складі пропозиції конкурсних торгів довіреність на посадову особу замовника, уповноважену здійснювати зв'язок з учасниками, що передбачена в оголошенні про проведення та в документації, на право отримання інформації щодо відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та наявності підстав, зазначених у ч. 1 ст. 17 Закону, чи зазначення в пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що не відповідає вимогам п. 1 Розділу 5 Документації;
9. Учасником надано у складі пропозиції конкурсних торгів істотні умови, які обов'язково включаються до договору про закупівлю, які не відповідає вимогам п. 2 Розділу 6 Документації;
Згідно вимог статті 29 Закону України «Про здійснення державних закупівель» замовник відхиляє пропозиції конкурсних торгів, у разі якщо пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам документації конкурсних торгів, учасник не відповідає кваліфікаційним вимогам встановленим ст.16 Закону.

7.6.2. Пропозиція конкурсних торгів фізичної особи-підприємця Говоркова Геннадія Сергійовича, підлягає відхиленню на підставі п. 3 ч. 1 ст. 29 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме: пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам документації конкурсних торгів:
1. Учасником не надано у складі комерційної частини пропозиції конкурсних торгів копію ліцензії та/або дозволів, виданих уповноваженим державним органом необхідних для виконання робіт (копія ліцензії надана в складі технічної частини пропозиції), що не відповідає вимогам п. 6 Розділу 3 Документації;
2. Відповідно до п. 6 розділу 3 Документації учасник зобов’язаний надати у складі пропозиції конкурсних торгів оригінал або нотаріально завірену копію довідки з податкової інспекції про відсутність заборгованості щодо сплати податків і зборів перед бюджетами всіх рівнів. Учасником надано в складі пропозиції конкурсних торгів довідку з податкової інспекції, яка містить кольорову копію відбитку печатки;
3. Учасником не надано у складі пропозиції конкурсних торгів другий примірник оригіналу, копію завірену установою, що видала, або нотаріально завірену копію забезпечення пропозиції – банківської гарантії (надано копію забезпечення пропозиції, що завірена учасником, а не нотаріально чи установою, що видала), що не відповідає вимогам п. 6 Розділу 3 Документації;
4. Учасником не надано у складі пропозиції конкурсних торгів довіреність на посадову особу замовника, уповноважену здійснювати зв'язок з учасниками, що передбачена в оголошенні про проведення та в документації, на право отримання інформації щодо відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та наявності підстав, зазначених у ч. 1 ст. 17 Закону, чи зазначення в пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що не відповідає вимогам п. 1 Розділу 5 Документації;
5. Учасником надано у складі пропозиції конкурсних торгів істотні умови, які обов'язково включаються до договору про закупівлю, не заповнені, що не відповідає вимогам п. 2 Розділу 6 Документації;
6. Технічною частиною документації конкурсних торгів було передбачено виконання комплексу робіт в тому числі обладнання приміщень об’єкта реконструкції пожежною сигналізацією. Для виконання даних робіт необхідно мати відповідний дозвіл (ліцензію). Комітетом з конкурсних торгів була вивчена ліцензія учасника (додаток до ліцензії) та встановлено що вищевказані роботи відсутні в переліку до ліцензії учасника. Тому, учасник для виконання даних робіт буде змушений залучити субпідрядну організація, яка б виконала ці роботи. Відповідно до п.2 розділу 3 Документації від учасника вимагалося надання інформації про субпідрядні організації, яких Учасник планує залучити для виконання робіт у разі необхідності. Учасником не надано інформацію про субпідрядні організації, що будуть залучатись до виконання цих робіт та не надано власну ліцензію на виконання даного виду робіт.

Згідно вимог статті 29 Закону України «Про здійснення державних закупівель» замовник відхиляє пропозиції конкурсних торгів, у разі якщо пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам документації конкурсних торгів.

8. Інформація щодо оцінки пропозицій конкурсних торгів.
8.1. Ціни пропозицій конкурсних торгів, які оцінювалися:
найнижча ціна пропозиції конкурсних торгів 2230481,00 грн. з ПДВ
найвища ціна пропозиції конкурсних торгів 2257998,00 грн. з ПДВ
номер 3 та ціна акцептованої пропозиції конкурсних торгів 2230481,00 грн. з ПДВ (два мільйони двісті тридцять тисяч чотириста вісімдесят одна гривня 00 копійок).
8.2. Дата акцепту пропозиції конкурсних торгів. 01.10.2013 року
9. Інформація про учасника, з яким укладено договір про закупівлю.
9.1. Найменування/прізвище, ім'я, по батькові. Товариство з обмеженою відповідальністю «Універсалбуд»
9.2. Ідентифікаційний код/реєстраційний номер облікової картки платника податків. ЄДРПОУ 32987115
9.3. Місцезнаходження (для юридичної особи) та місце проживання (для фізичної особи), телефон, телефакс. 30100, Хмельницька обл, м. Нетішин, вул. Будівельників, 12/19
10. Дата укладення договору про закупівлю та сума, визначена в договорі про закупівлю. 31.10.2013 року; 2230481,00 грн. з ПДВ (два мільйони двісті тридцять тисяч чотириста вісімдесят одна гривня 00 копійок).
10.1. Ціна за одиницю товару (у разі закупівлі товару).
11. Підстави для прийняття рішення про неукладення договору про закупівлю (якщо таке мало місце).
12. Торги відмінені або визнані такими, що не відбулися:
12.1. Дата прийняття рішення:
12.2. Причини:
13. Зведена інформація замовника про наявність та відповідність установленим законодавством вимогам документів, що підтверджують відповідність учасників кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону, та наявність/відсутність обставин, установлених статтею 17 Закону, із зазначенням відповідних підстав:
13.1. Перелік учасників, що подали всі документи, які підтверджують відповідність учасників кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону та відповідають установленим законодавством вимогам.
13.1.1.Фізична особа-підприємець Говорков Геннадій Сергійович;
13.1.2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Універсалбуд»;
13.1.3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ізяславтрансбуд»;
13.2. Перелік учасників, які не подали документи, що підтверджують відповідність учасників кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону, або подані документи не відповідають установленим законодавством вимогам.
13.2.1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Галкон Плюс»;
13.3. Перелік учасників, щодо яких не встановлені обставини, визначені статтею 17 Закону.
13.3.1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Галкон Плюс»;
13.3.2. Фізична особа-підприємець Говорков Геннадій Сергійович;
13.3.3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Універсалбуд»;
13.3.4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ізяславтрансбуд»;
13.4. Перелік учасників, щодо яких установлені обставини, визначені статтею 17 Закону, та підстава (перелік підстав) для кожного такого учасника.
14. Інша інформація (у тому числі обґрунтування застосування скороченої процедури).
Методика оцінки:
Замовник визначає переможця торгів з числа учасників, пропозиції конкурсних торгів яких не було відхилено згідно з Законом.
Критерії та методика оцінки.
Максимальна кількість балів, яку може набрати пропозиція конкурсних торгів учасника, становить 100 балів.
Основні критерії оцінки:
– ціна (питома вага критерію – 90 балів);
– умови розрахунків (питома вага критерію 10 балів);
Бали за критеріями додаються. Найбільш економічно вигідною визначається пропозиція, яка у результаті оцінки набрала найбільшу кількість балів.
Методика оцінки визначення найбільш економічно вигідної пропозиції конкурсних торгів для кожної пропозиції
1. За критерієм «Ціна» здійснюється наступним чином:
найнижча (мінімальна) ціна ∕ ціну пропозиції, для якої здійснюється розрахунок х 90 (питома вага критерію 90 балів).
2. За критерієм «Умови розрахунків»: (питома вага критерію 10 балів)
Термін відстрочки платежу пропозиції, для якої здійснюється розрахунок / найдовший термін відстрочки платежу х 10 (питома вага критерію 10 балів). Якщо відстрочки платежу не передбачено, то за цим критерієм пропозиції конкурсних торгів учасника присвоюється 0 балів.
Всі пропозиції, оцінені згідно з критеріями оцінки, шикуються по мірі зростання значень показника. У випадку однакового значення показника, переможець визначається шляхом голосування членів комітету з конкурсних торгів простою більшістю голосів за участю в голосуванні не менш двох третин членів комітету. Якщо результати голосування розділилися порівну, вирішальний голос має Голова комітету з конкурсних торгів.
Переможець визначається рішенням комітету з конкурсних торгів.

13 листопада 2013 року Замовнику надано лист № 7/19-17915 від 13.11.2013 року від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та лист №68 від 15.11.2013 року філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Хмельницькій області про те, що назва об’єкту «Коригування робочого проекту реконструкції загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Головлі Славутського району Хмельницької області (І черга)» згідно експертного звіту від 14 травня 2013 року №23-00203-13 виданого філією ДП «Укрдержбудекспертиза» у Хмельницькій області та наказу Мінрегіону від 08.07.2013 №305 ідентична з назвою об’єкта , яка розміщена у віснику Державних закупівель від 12.08.2013 року №63 (806), а саме «Реконструкція ЗОШ І-ІІІ ст.. в с. Головлі Славутського району Хмельницької області (І черга) (Коригування робочого проекту)»

15. Склад комітету з конкурсних торгів:

Секретар комітету з конкурсних торгів Ковальчук О.І. , інженер-енергетик
Член комітету з конкурсних торгів Ульяніцька Л.М. , економіст
Член комітету з конкурсних торгів Беспалько З.С. , бухгалтер
Член комітету з конкурсних торгів Черниш Л.С. , головний бухгалтер


Заступник голови комітету з конкурсних торгів ___________ Ульяніцька Л.М.
(підпис)
М.П.


Комментарии 1
Беня 5.12.2013 11:29
Одинець цей тендер пилила разом із своїм сином. Так що і на неї треба писати заяву!

Лента новостей

Комментарии