Прокуратура выявила нарушения в проведении торгов госпредприятием «Шахта «Северная»

Сфера интересов: Публичные закупки
03.07.2013
Прокуратура выявила нарушения в проведении торгов госпредприятием «Шахта «Северная» - Верховенство Права

Источник: Верховенство права

Прокуратура г. Снежного Донецкой области сообщила общественной организации «Верховенства права» о результатах проведения прокурорской проверки государственного предприятия «Шахта «Северная» при закупке ими угля по завышенным ценам.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Чиновники в Одеській області вкрали з бюджету понад 11 мільйонів гривень через опалення шкіл та лікарень

Проверкой были выявлены нарушения п. 9 «Инструкции о заполнении формы отчета о результатах проведения процедуры открытых и двухступенчатых торгов и предварительной квалификации», в подпункте 7.5 Отчета от 16.05.2013 № 1 не указана общая стоимость каждого предложения конкурсных торгов и цена за единицу товара.

По результатам проверки 14.06.2013 года председателю ликвидационной комиссии ГП «Шахта «Северная» внесено представление об устранении нарушений Закона Украины «Об осуществлении государственных закупок».

Стоит напомнить, что в мае 2013 года общественная организация «Верховенство права» в своих заявлениях просила проверить соблюдения должностными лицами ГП «Шахта «Северная» требований Закона Украины «Об осуществлении государственных закупок» с привлечением виновных к ответственности.
 


Ниже приводим текст заявления

Голові правління
ГО «Верховенства права»
Семенову В.І.

Прокуратурою м. Сніжного розглянуто Ваше звернення, яке надійшло з прокуратури Донецької області, щодо порушень законодавства під час здійснення 26.04.2013 року процедури державної закупівлі вугілля посадовими особами ДП «Шахта «Північна» та укладання договору про закупівлю з ТОВ «Конкурс Восток», за наслідками якої встановлено наступне.

Відповідно до ст.10 Закону України «Про здійснення державних закупівель» у строки, передбачені даною статтею, Державним підприємством «Шахта «Північна» були подані та розміщені на офіційному веб-порталі Міністерства економіки України «Державні закупівлі» (адреса: www.tender.me.gov.ua) оголошення про заплановану закупівлю, документація конкурсних торгів, протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів, оголошення про акцепт та звіт про результати торгів. Підтвердження щодо прийняття інформації для розміщення на веб-порталі відображено в інтерфейсі Замовника ДП «Шахта «Північна» у таблиці документів. Доступ до вищевказаної інформації замовника, розміщеної на веб-порталі Державні закупівлі, мають всі зацікавлені користувачі, які пройшли процедуру реєстрації.

Перевіркою фактів щодо не опублікування даних про вартість окремих видів придбаного вугілля встановлено.

Обсяги поставки товару, а саме вугілля марки АС та АМ визначені з документації конкурсних торгів та в Звіті про результати проведення процедур відкритих і двоступеневих торгів №1 від 16.05.2013року. Проте, в порушення п.9 «Інструкції щодо заповнення форми звіту про результати проведення процедури відкритих і двоступеневих торгів та попередньої кваліфікації», у підпункті 7.5. Звіту від 16.05.2013 №1 не зазначена загальна ціна кожної пропозиції конкурсних торгів та ціна за одиницю товару.

За результатами перевірки 14.06.2013 року голові ліквідаційної комісії ДП «Шахта «Північна» внесено подання щодо усунення порушень Закону України «Про здійснення державних закупівель».

У разі незгоди з вказаною відповіддю, Ви можете її оскаржити вищестоящому прокурору або в суді.

Прокурор м. Сніжного
О.Кузьменко

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии