Прокуратура розпочала слідство за фактом замовлення Маріупольським портом юридичних послуг за завищеними цінами

Сфера интересов: Публичные закупки
24.04.2013
Прокуратура розпочала слідство за фактом замовлення Маріупольським портом юридичних послуг за завищеними цінами - Верховенство Права

Джерело: Верховенство права

Маріупольська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері направила матеріали кримінального провадження за підслідністю до ЛВ на станції "Маріуполь" УМВС України на Донецькій залізниці для проведення досудового розслідування за фактом неправомірних дій з боку посадових осіб ДП "Маріупольського морського торгівельного порту".

Маріупольська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері повідомило ГО «Верховенство права» про розгляд заяви про правопорушення законодавства в сфері держзакупівель з боку керівництва ДП «Маріупольського морського торговельного порту».

За результатами розгляду фактів викладених у заяві Маріупольською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері зареєстроване кримінальне провадження № 42013050810000011 в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Раніше повідомлялось, що громадська організація «Верховенство права» зверталася з повідомленням до правоохоронних органів Донецької області з приводу замовлення портом послуг в галузі права у фірми "Юридичний яльянс" за 648 тисяч гривень.


Нижче наводимо текст повідомлення

Голові правління
ГО "Верховенство права"
Семенову В.І.


25.03.2013 року до Маріупольської прокуратури з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері надішла Ваша заява про порушення законодавства в сфері державних закупівель, з боку посадових осіб ДП "Маріупольський морський торгівельний порт" під час проведення тендерних процедур за участю ТОВ "Юридичний альянс" та ТОВ "Актіо люкс".

26.03.2013 року за результатами розгляду фактів викладених в Вашій заяві Маріупольською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері зареєстроване кримінальне провадження № 42013050810000011 в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ст. 364-1 ч.1 КК України.

27.03.2013 року в порядку ст. 214, 218 КК України матеріали вказаного кримінального провадження направленні за підслідністю для проведення досудового розслідування до ЛВ на станції Маріуполь УМВС України на Донецькій залізниці.

На даний час триває досудове розслідування, про його результати Вас буде повідомлено додатково.
 

В.о. Маріупольського прокурора
з нагляду за додержанням законів
у транспортній сфері
радник юстиції
С. Акопян
 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии