Службу автодоріг в Івано-Франківській області та виконавців ремонтних робіт підозрюють у привласненні бюджетних коштів

Сфера интересов: Дорожники
30.04.2020
Службу автодоріг в Івано-Франківській області та виконавців ремонтних робіт підозрюють у привласненні бюджетних коштів

Троє посадовців Івано-Франківської служби автодоріг та чотирі компанії-виконавиці (ТОВ «ПБС», ТОВ «БМБУД», ПП «Полтавабудцентр» та ТОВ «Ропд-Лайн») стали фігурантами кримінального провадження, відкритого за підозрою у розтраті та заволодінні бюджетними коштами.

Відділ поліції ГУ НП в Івано-Франківській області проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12020090010001019 від 07.04.2020, яке порушено за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України. Слідство стверджує, що начальник служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та два його заступники - з розвитку доріг та з експлуатаційного утримання доріг - з метою привласнення бюджетних коштів вступили в змову з рядом суб’єктів господарської діяльності: ТОВ «ПБС» (ЄДРПОУ 32872788), ТОВ «БМБУД» (ЄДРПОУ 41037833), ПП «Полтавабудцентр» (ЄДРПОУ 24565511) та ТОВ «Ропд-Лайн» (ЄДРПОУ 39272818).

Читайте також: Сговор компаний на торгах по ремонту дорог в Ивано-Франковской области 

Слідство розглядає обставини проведення Службою у 2018-2019 рр. двох закупівель та прийому робіт з будівництва мостового переходу на км 9+442 автомобільної дороги загального користування державного значення Т-09-10 Бурштин-Калуш, а також поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання ділянки цієї автодороги 0+000 км 32+862.

За думкою слідчих, переможцями тендерів стали суб’єкти підприємницької діяльності, підконтрольні вищезазначеним трьом посадовцям Служби автодоріг Івано-Франківської області. За їх сприяння посадові особи ТОВ «ПБС», ТОВ «БМБУД», ПП «Полтавабудцентр» та ТОВ «Ропд-Лайн» нібито внесли неправдиві відомості у акти приймання виконаних будівельних робіт (КБ-2В) та довідки про їх вартість та витрати (КБ-3), завищивши обсяги виконання робіт та використавши будівельні матеріали, заборонені ДСТУ. Таким чином державному бюджету були нанесені збитки на суму понад 1 млн. грн.

Слідству надано дозвіл на тимчасовий доступ до затребуваної проектно-кошторисної документації, актів, довідок, розрахунків, експертних звітів, накладних, договорів та платіжних документів. Про його висновки зможемо повідомити після закінчення слідчих дій.

Якщо Вам відомі факти про незаконні дії у сфері дорожнього будівництва, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии