«Львівобленерго» відмовили у стягненні нарахувань, зроблених без дотримання законодавства

Сфера интересов: Монополисты
13.11.2019
«Львівобленерго» відмовили у стягненні нарахувань, зроблених без дотримання законодавства

Представники ПАТ «Львівобленерго» у ході перевірки грубо порушили встановлені правила складання актів. А потім були нескінченно здивовані тим, що споживач не визнав протизаконних розрахунків.

Споживачі все частіше ставлять питання, як вони можуть нести відповідальність за збереження лічильників, винесених на подвір’я, у той час, як контролери незважають на відсутність господарів під час перевірки. Так, контролери ПАТ «Львівобленерго» склали акт про порушення, стверджуючи, що зафіксували відсутність чи зрив чотирьох пломб з відбитками тавр енергопостачальника на захисному кожусі до облікового рубильника на котельні споживача. Згідно з цим актом, при огляді був присутній його брат, який свій підпис не поставив. Комісія Сколівського РЕМ ПАТ «Львівобленерго» розрахувала нібито нанесені «збитки» у розмірі 16 551 грн. 08 коп. Споживачу був пред’явлений судовий позов на сплату.

Читайте також: «Львівобленерго» зламало приватний лічильник і збільшило показники на суму 100 тисяч гривень 

Споживач у ході розгляду справи вказав, що саме при огляді приладів обліку електроенергії ні він сам, ні його брат, ні уповноважені представники присутніми не були. Брата працівники ПАТ «Львівобленерго» викликали по телефону «постфактум» - вже для складання акту про порушення правил користування електроенергією. Зрозуміло, що за таких обставин підписи на акті поставили лише чотири контролери «Львівобленерго». Суди першої, а згодом й апеляційної інстанції зазначили, що цей акт є неналежним доказом, тобто недійсним, оскільки оформлений з порушенням процедури у частині обов'язкової присутності двох незацікавлених осіб.

Оскільки акт про порушення був складений всупереч вимогам чинного законодавства, у комісії «Львівобленерго» не було підстав для нарахування обсягу та вартості «необлікованої» електричної енергії. До того ж, під час складання акту працівникам ПАТ «Львівобленерго» було відомо, що споживачем послуг з електропостачання є господар котельної, якому й були пред’явлені претензії, а не його брат. Ніяких доказів на підтвердження вчинення порушення саме господарем надано не було. У задоволенні позову ПАТ «Львівобленерго» апеляційний суд відмовив.

Якщо Вам відомі факти про незаконні дії монополістів, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии