МВС в Донецькій області розпочало досудове слідство щодо замовлення Маріупольським портом юрпослуг за завищеними цінами

Сфера интересов: Публичные закупки
04.04.2013
МВС в Донецькій області розпочало досудове слідство щодо замовлення Маріупольським портом юрпослуг за завищеними цінами - Верховенство Права

Джерело: Верховенство права

Головне управління МВС України в Донецькій області розпочало досудове слідство за фактом неправомірних дій з боку керівництва ДП "Маріупольського морського торгівельного порту".

Управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області повідомило громадську організацію «Верховенство права» про розгляд звернення щодо можливого кримінального правопорушення з боку посадових осіб ДП «Маріупольський морський торговельний порт».

В зв'язку з наявністю ознак кримінального правопорушення звернення внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань під № 12013050780000666 та знаходиться у провадженні старшого слідчого СВ Приморського РВ Маріупольського МУ Деркача Т.А..

Раніше повідомлялось, що громадська організація «Верховенство права» звернулася з повідомленням до Прокуратури Донецької області, Держфінінспекції Донецької області, СБУ Донецької області, ГУМВС Донецької області щодо надмірного використання посадовими особами ДП «Маріупольський морський торговельний порт» бюджетних коштів.


Нижче наводимо текст повідомлення

Голові правління
ГО "Верховенство права"
Семенову В.І.

Шановний заявник!

Управлінням ДСБЕЗ ГУМВС України В Донецькій області розглянуто Ваше звернення щодо можливих неправомірних дій, на Вашу думку, з боку керівництва ДП "Маріупольського морського торгівельного порту" (вх. №738 від 14.03.2013).

Вищевказана заява зареєстрована у журналі вхідної кореспонденції УДСБЕЗ ГУМВС України в Донецькій області вх. №738 від 14.03.2013 та зареєстрована в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про вчиненні кримінальні правопорушення та інші події чергової частини Приморського РВ Маріупольського МУ ГУМВС України в Донецькій області під № 1453 від 19.03.2013.

Перевірку фактів, викладених у звернені доручено працівникам Приморського РВ Маріупольского МУ ГУМВС України в Донецькій області, за місцем скоєння злочину.

В зв'язку з наявністю ознак кримінального правопорушення звернення внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань під № 12013050780000666 та знаходиться у провадженні старшого слідчого СВ Приморського РВ Маріупольського МУ Деркача Т.А., за яким проводиться досудове розслідування, таким чином за більш детальнішою інформацією про подальший розгляд Вашого звернення звертайтесь до Приморського РВ Маріупольського МУ.

З повагою
начальник Управління
В.В. Писаренко
М.С. Зінченко

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии