Инициативы

22 мая 2018
17 мая 2018
16 мая 2018
15 мая 2018
14 мая 2018
11 мая 2018
10 мая 2018

Новости

17 мая 2018
16 мая 2018
Поддержат ли украинского производителя «Запорожтрансформатор» на тендере Днестровской ГАЭС на поставку трансформатора?Фирма «ПБС» сделает ремонт дороги Ясиня-Черная Тиса по заказу КП «Будкомплектторг» на сумму 18,5 млн грнНачато расследование по факту выдачи «литиевой лицензии» в отношении чиновников Госгеонедр и ООО "Петро-Консалтинг"Несмотря на отсутсвие лицензий на добычу углеводородов, «Укрнафта» не прекращает работыФирма «Укр-Реммонтаж» отремонтирует крыши домов в Днепре по заказу Днепровского горсовета на сумму более 27,7 млн грнЗакон об административной процедуре представлен для изученияЗавод «ФФУ Продакшн», который стал монополистом за бюджетные средства, или Коррупция на детях«МЕГО ЛТД» отремонтирует дорогу Берегово-Каменское Закарпатской обл. по заказу КП «Будкомплектторг» на сумму более 63 млн грн

Міліція відкрила кримінальне провадження проти "Поліської м'ясо-молочної компанії"

Міліція відкрила кримінальне провадження проти

Джерело: Верховенство права

Після перевірки ТОВ "Поліська м'ясо-молочна компанія" податковою службою у Житомирській області, слідчий Володарсько-Волинського МВ УМВС відкрив кримінальне провадження щодо порушення трудового та податкового законодавства.

Державна податкова служба у Житомирській області повідомило громадську організацію "Верховенство права" про розгляд заяви щодо порушення діючого трудового та податкового законодавства України.

Державна податкова служба у Житомирській області провела перевірку та направила матеріали перевірки до прокуратури Володарсько-Волинського МДПІ, а також до Володарсько-Волинського МВ УМВС України в Житомирській області.

За наданими податковою службою матеріалами слідчий Володарсько-Волинського МВ УМВС відкрив кримінальне провадження.

У лютому 2013 року   громадська організація «Верховенство права» звернулася з повідомленням до Прокуратури Житомирської області, ДПС в Житомирській області, Генеральної прокуратури України, Міністерства доходів і зборів України, а також до Територіальної державної інспекції з питань праці у Житомирській області стосовно порушення ТОВ "Поліська м’ясо-молочна компанія" діючого трудового та податкового законодавства України.

 


Нижче наводимо текст повідомлення

Верховенство права
громадська організація

Державною податковою службою у Житомирській області розглянуто Вашу заяву щодо порушених питань та в межах компетенції повідомляє.

У відповідності до пп.19.1.1 п.19.1 статті 19 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI органи державної податкової служби виконують функції щодо здійснення контролю за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування і сплати податків та зборів, установлених цим Кодексом.

ТОВ "Поліська м'ясо-молочна компанія" зареєстроване Володарсько-Волинською районною державною адміністрацією та перебуває на обліку в Володарсько-Волинській МДПІ, основний вид діяльності - виробництво м'яса.

На  підставі пункту 20.1.4 статті 20, пп.75.1.3 пункту 75.1 статті 75, пп. 80.2.7 пункту 80.2 статті 80 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI працівниками МДПІ спільно з співробітниками ГВПМ у м.Житомирі було проведено перевірку щодо ймовірних порушень ТОВ "Поліська м'ясо-молочна компанія" з питань дотримання вимог податкового, трудового законодавства. В ході розгляду заяви, керуючись пп.20.1.1 п. 20.1 статті 20 Податкового кодексу України, для з'ясування обставин було отримано пояснення від громадян.

Матеріали перевірки ТОВ "Поліська м'ясо-молочна компанія" направлені до прокуратури Володарсько-Волинської МДПІ та до Володарсько-Волинського МВ УМВС України в Житомирській області.

За вищезазначеними матеріалами слідчим Володарсько-Волинського МВ УМВС України в Житомирській області, відкрите кримінальне провадження.

Згідно статті 21 Закону України від 02.10.1992, №2657-XII "Про інформацію" (із змінами та доповненнями), пп.21.1.6 п.21.1 статті 21 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI органи державної податкової служби зобов'язані не допускати розголошення інформації з обмеженим доступом, що одержується, використовується, зберігається під час реалізації функцій, покладених на контролюючі органи.

Заступник голови

М.В. Попов


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.