«Львівгаз» не визначився, за яке порушення й яку суму вимагає на протязі чотирьох років

Сфера интересов: Монополисты
29.10.2019
«Львівгаз» не визначився, за яке порушення й яку суму вимагає на протязі чотирьох років

ПАТ «Львівгаз» в черговий раз довело, що представники газової служби, які приходять для контрольного огляду лічильника, майже завжди намагаються знайти привід для складання «акту про порушення», незважаючи на відсутність будь-яких ознак цього порушення.

Таким чином був здійснений демонтаж газового лічильника у домоволодінні львів’янки: заводська пломба та повірочне тавро не були пошкоджені, але «щось» здалося контролерам неправильним. Комісія «Львівгаза» в складі чотирьох осіб провела експертизу без присутності споживачки. Не заперечуючи цілісності пломб та тавра, газівники розписали в акті пошкоджене захисне покриття під кришкою, царапини й залишки бруду на захисному клапані. Чи не були ці царапини нанесені саме при демонтажі та транспортуванні лічильника? У документах «Львівгаза» не вказувалося, в який спосіб було його запаковано та перевезено. Але таких цілком обгрунтованих запитань комісії монопольних постачальників собі ніколи не ставлять. Власницю дому звинуватили в тому, що вона якось втручалася в роботу лічильника, й донарахували 38796,40 грн.

Читайте також: Фокус з зірваною пломбою у «Львівгазу» не вийшов 

Споживачка звернулася до суду, зазначаючи, що жодним чином не змінювала роботу лічильника. Про відсутність у газівників достовірних доказів «порушення» свідчило також те, що її заява до голови правління ПАТ «Львівгаз» щодо проведення повторної експертизи була залишена без реагування. «Львівгаз» не направив споживачці акт-претензію, в якому має бути описано виявлене комісією «порушення» та наведений розрахунок завданих збитків. Натомість, збитки вираховувалися незрозумілим, чи, може, занадто зрозумілим чином, по латинському крилатому вислову «quantum satis»: скільки знадобиться. В цифровому варіанті рахунку, направленому споживачці, було зазначено 33254,06 грн., а в текстовому - 38796,40 грн. Звідки узялися додаткові 5500 грн., газівники за весь час судової тяганини пояснити не змогли, хоча завзято намагалися отримати нараховану суму.

Зважаючи на численні порушення працівників «Львівгаза», які наведені вище, відсутність будь-яких доказів пошкодження лічильника газу, пломб на ньому та повірочного тавра, й взагалі доказів заниження показань, апеляційний суд відмовив у задоволенні претензій ПАТ «Львівгаз». Та справа, яка з дня приходу контролерів у листопаді 2016 р. нависає над головою споживачки, ще не завершена, бо монопольний постачальник має змогу оскаржити це рішення у Верховному Суді.

Якщо Вам відомі факти про незаконні дії монополістів, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».


Комментарии 1
Богдан 29.10.2019 11:47
Міністерство "Палива та енергетики" наказом № 595 від 21.10.2003 року " Про затвердження Методики визначення питомих втрат природного газу при його вимірюваннях побутовими лічильниками у разі неприведення об"єму газу до стандартних умов" згідно якого Споживачем є фізична особа встановило для Львівської області коефіцієнт не більший 1,0, якщо відстань від місця входу труби газопроводу до вхідного штуцера лічильника більше ніж 1,5 метра. Отже в таких квартирах дорахувань із-за приведення газу до стандартинх умов не повинно бути. Майже у всіх квартирах багатоповерхових домів м.Золочева точно, в інших містах та й у м.Львові по інформації мешканців цих міст, в яких лічильники набагато дальше ніж 1,5 метра ПАТ "Львівгаз" самостійно ввів неправдиву інформацію про те, що лічильники розположені на відстані не більше 0,5 метра. Таким чином, тільки за опалювальний сезон з Споживачів газу м.Золочева незаконно отримано біля 250 тисяч гривень. Звернення до ПАТ "львівгазу" інших Державних контролюючих органів (НКРЕКП, Управління захисту споживача ГУ ДПСС у Львівській області, прокуратуру) а також в місцеві органи, гарячу лінію уряду результатів не дали. Наступає опалювальний сезон і Споживачі надальше будуть оплачувати незаконно нараховані гроші .
Приведений Вами епізод по зловживанню ПАТ "Львівгаз" в минулому році мав масове місце в м.Золочеві, хоча закон України "Кодекс газорозподільних систем" чітко регламентує визначення порушень, виявлення та ознаки порушень, складання акту, проведення експертиз , та нарахування штрафів.
Виконуючи умови закону України "Кодекс газорозподільних систем" з таким питанням, яке викладене в статті, і яке видумують працівники ПАТ "Львівгаз" не тільки до Верховного суду не можна звертатися, загружати видумками працівників ПАТ "Львівгаз". Такі питання повинен вирішувати юридичний орган при обласній адміністрації (найбільше).
З повагою Б. Івашків, тел. 067-340-25-19. м. Золочів.

Лента новостей

Комментарии