У Кременчуці поліція вилучила з магазинів підроблені продукти

Сфера интересов: Защита потребителей
07.10.2019
У Кременчуці поліція вилучила з магазинів підроблені продукти

На полицях великих регіональних мереж «Маркетопт» та «Оптовичок» у Кременчуці були виявлені консерви «Сайра тихоокеанська натуральна», промарковані підробленими позначеннями ТОВ «Альфа-Етекс», яке таку продукцію не випускає. Кількість виявлених в українських торговельних мережах підробок рибної продукції під ТМ «Аквамарин» зростає з лякаючою швидкістю, відкрито кримінальне провадження.

  

У магазинах «Маркетопт» за адресою: вул. Київська, 20 та «Оптовичок» за адресою: вул. Київська, 60 у Кременчуці представник черкаського ТОВ «Альфа-Етекс» виявив у продажу консерви «Сайра тихоокеанська натуральна» вагою 230 грамів у банці з ключем з кодом виробника - ТОВ «Альфа-Етекс» та датою виготовлення 16.01.2019. Ця продукція на підприємстві «Альфа-Етекс» не випускалася, тому що дія його договору з фірмою «Інтерфлот», яка виробляє продукцію під торговою маркою «Аквамарин», закінчилася в 2018 році. На 2019 рік такий договір не укладався.

Читайте також: Черкасский производитель обнаружил в крупных торговых сетях подделки своей продукции 

Яка рибна продукція насправді міститься в банках «Сайра тихоокеанська натуральна» та в яких умовах відбувалося її виготовлення, невідомо. Черкаське ТОВ «Альфа-Етекс» не видавало ТМ «Аквамарин» сертифікатів якості та інших дозвільних документів на продукцію, вироблену після закінчення терміну договору. Оскільки рибні консерви невстановленого виробництва - продукт підвищеної небезпеки для здоров’я, покупців просять уважно підходити до покупки консервів «Сайра тихоокеанська натуральна» ТМ «Аквамарин» в торговельних мережах «Маркетопт» та «Оптовичок» у Кременчуці.

Це вже третій вид фальсифікованих рибних консервів під торговою маркою «Аквамарин», які представники ТОВ «Альфа-Етекс» виявили в торговельних мережах України. Покупців також просять бути уважними при купівлі консервів «Товстолобик обсмажений в томатному соусі» ТМ «Аквамарин» ТОВ «Інтерфлот» вагою 230 грамів та «Ікра тріски» ТМ «Аквамарин» ТОВ «Інтерфлот» вагою 185 грамів, з датами виготовлення після 1.01.2019 р. До випуску цих консервів ТОВ «Альфа-Етекс» відношення не має, справжні їх виробники поки не виявлені.

Якщо Вам відомі факти порушення законодавства про захист прав споживачів, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии