Оздоровчий комплекс «Прикарпаття» в Івано-Франківській області продають за 64 мільйона

23.07.2019
Оздоровчий комплекс «Прикарпаття» в Івано-Франківській області продають за 64 мільйона - Верховенство Права

ФДМ продає в рамках малої приватизації оздоровчий комплекс, який належить НБУ.

Івано-Франківське відділення Фонду держмайна виставило на приватизацію оздоровчий комплекс «Прикарпаття» в Яремчі, який розташований на земельній ділянці загальною площею 2,7 га та знаходиться на балансі Національного банку України.

Стартова ціна 64,4 мільйона гривень. Крок аукціону – 644 900 гривень. Аукціон пройде 13 серпня цього року у системі ProZorro.Продажі.

Читати також: Рейдерське захоплення природоохоронних земель національного природного парку «Гуцульщина» в Івано-Франківській області 

За словами керівника Фонду державного майна Віталія Трубарова, оздоровчий комплекс у відмінному стані, під охороною і підтримується в належному технічному стані, взимку опалюється.

Перша черга будівництва – будівля корпусу № 2 – повністю завершена, укомплектована меблями, сантехнікою, освітленням. Але не прокладена частина зовнішнього каналізаційного трубопроводу (близько 200 метрів), через що будівля не може експлуатуватися.

Сама будівля складається з п'яти дворівневих номерів і трьох апартаментів. Будинок побудований за індивідуальним проектом. Загальна площа – 2 029,75 м².

II черга будівництва - це фактично будівництво контрольно-пропускного пункту і підземних очисних споруд та реконструкція відкритого водоймища, яке інвестор повинен завершити протягом 1 року і ввести комплекс в експлуатацію.
 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии