Фокус з зірваною пломбою у «Львівгазу» не вийшов

Сфера интересов: Монополисты
10.06.2019
Фокус з зірваною пломбою у «Львівгазу» не вийшов - Верховенство Права

Мешканка села Піщани Стрийського району звернулася до ПАТ «Львівгаз» з позовом про скасування нарахованого боргу на суму 12391,98 грн. Їй вдалося відстояти свою точку зору.

При перевірці представники «Львівгазу» не побачили пломби на лічильнику й вирішили, що вона зірвана саме власницею будинку. Комісія монополіста провела донарахування, незважаючи на те, що експертиза втручань у роботу лічильника не виявила. Власниця ж була впевнена, що при монтажі лічильника пломбу взагалі не встановлювали.

Чтиайте також: «Львівгаз» зобов'язали за власний кошт встановити лічильники громадянам 

Жінка стверджувала, що складений газівниками акт про відсутність пломби не підписувала, а біля її прізвища стоїть підпис, який їй не належить. Покази лічильника, вказані в акті, теж не відповідали дійсності і відрізнялись від показів, встановлених експертизою. Жінка звернулася із заявою до ПАТ «Львівгаз», але там перерахунок проводити відмовились.
Звертаючись до суду, власниця будинку не тільки просила не тільки скасування додаткових нарахувань, а й стягнення моральної шкоди, бо через несплату спірного боргу працівники ПАТ «Львівгаз» у зимовий період неодноразово намагалися відключити їй газ, незважаючи на загрозу для здоров'я, а також, звинувачуючи її у зірванні пломби на лічильнику, принижали її гідність та ділову репутацію.

Рішення ПАТ «Львівгаз» про проведення дорахування вартості спожитого газу було скасовано. Як виявилося, в акті філії Стрийського УЕГГПАТ «Львівгаз» про встановлення у 2015 році лічильника G-4 «Самгаз» інформація про опломбування відсутня. До того ж було документально підтверджено, що власниця будинку під час складання акту про порушення працівниками ПАТ «Львівгаз» перебувала на роботі. Можливість здійснити перевірку лічильника працівникам ПАТ «Львівгаз», як виявилося, надала сусідка, яка вказала, що не підписувала ніяких документів, а також їй не було надано ніяких доказів того, що на лічильнику була зірвана пломба.

Апеляційний суд не задовольнив скаргу ПАТ «Львівгаз», підтвердивши, що рішення про донарахування треба скасувати. А ось погрози «Львівгазу» про відключення будинку споживачки у зимовий період, на жаль, покарані стягненням моральної шкоди не були.

Якщо Вам відомі факти про незаконні дії монополістів, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии