Дераудитори впіймали київських чиновників в переплаті коштів за кондиціонери

Сфера интересов: Публичные закупки
06.06.2019
Дераудитори впіймали київських чиновників в переплаті коштів за кондиціонери - Верховенство Права

Комунальний концерн «Центр комунального сервісу» незаконно відхилив на аукціоні найбільш вигідну пропозицію ТОВ «Кліматтех Сервіс» та акцептував пропозицію ТОВ «Бриліантс груп», яка виявилася на 78 888,00 гривень дорожче.

Читайте також: Київські чиновники з «Центру комунального сервісу» придбали кондиціонери зі значною переплатою на аукціоні 

Варто відзначити, що «Верховенство право» отримало офіційну відповідь Північного офісу Держаудитслужби, в якому зазначено, що пропозиція ТОВ «Кліматтех Сервіс» була відхилена безпідставно, що є порушенням законодавства про публічні закупівлі та може привести до неефективного та нераціонального використання бюджетних коштів.

Додатково перший заступник начальника Північного офісу Держаудитслужби Віталій Зубченко зазначив, що Замовнику направлено рекомендаційній лист щодо вжиття заходів, спрямованих на усунення порушення та притягнення до відповідальності винних осіб.

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства про державні закупівлі, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

Нижче наводимо текст листа Північного офісу Держаудитслужби

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии