За два дні тепла в лікарні «Черкасигаз» вимагав майже 275 тисяч гривень

Сфера интересов: Монополисты
25.04.2019
За два дні тепла в лікарні «Черкасигаз» вимагав майже 275 тисяч гривень

Черговий приклад ненажерливості монополістів продемонстрував «Черкасигаз». За те, що лікарі сільського амбулаторного пункту відкрили газовий кран, не чекаючи газівників, і обігріли хворих, вони нарахували захмарну суму.

Після закінчення опалювального сезону, 30 березня 2017 р., газове обладнання котельні амбулаторії селища Телепине було опломбовано, подача газу припинена. Перед початком опалювального сезону 2017-2018 рр., відповідно до акта обстеження котельні на стан готовності до експлуатації від 23 жовтня 2017 р., перевіркою комісії було встановлено, що крани подачі газу опломбовані. Того ж дня Кам'янська центральна районна лікарня направила на адресу ПАТ «Черкасигаз» лист з проханням відновити газопостачання на медичних об'єктах району, у томі числі для амбулаторії сімейної медицини с. Телепине. Але оскільки газівники не поспішали, в амбулаторії вирішили відкрити кран самостійно.

Читайте також: «Черкассыоблэнерго» уверенно атакует бизнес, но начинает проигрывать 

25 жовтня нарешті з'явилися газівники. Та взялися складати акт про порушення. Можливо, за самовільне відкриття крану й передбачений деякий штраф, і лікарі були готові його оплатити задля комфорту хворих. Але комісія ПАТ «Черкасигаз» узялася задовольняти непомірні апетити монополіста. За «несанкціоноване відновлення газопостачання» амбулаторією с. Телепине Кам'янській центральній районній лікарні було донараховано 36 892,8 куб. м газу на суму 274 883,62 грн.

Оскаржуючи це донарахування, Кам'янська районна лікарня вказала, що розрахунок газівники провели за період з 25 квітня по 25 жовтня 2017 р., хоч самі опломбували кран 30 березня, і ще 23 жовтня пломба була на місці. Два дні, усього два дні обігрівалася сільська амбулаторія! І за це – майже 275 тисяч гривень?

Крім цього, завідувач амбулаторії, який був присутнім при складанні акта про порушення, не є особою, відповідальною за експлуатацію газового обладнання та облік спожитого природного газу по котельнях медичних закладів району. Ці обов’язки виконує інженер, призначений головним лікарем Кам'янської районної лікарні. Таким чином, підпис не уповноваженої на це особи зробив акт про порушення недійсним.

Представники «Черкасигазу» завзято обстоювали свою точку зору, допоки у задоволенні касаційної скарги їм остаточно не відмовив Верховний Суд. Донарахування Кам'янській центральній районній лікарні скасовано.

Якщо Вам відомі факти про незаконні дії монополістів, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии