Тендер на реконструкцію будівлі у Тернопільській області пройшов з ознаками змови

Сфера интересов: Публичные закупки
27.03.2019
Тендер на реконструкцію будівлі у Тернопільській області пройшов з ознаками змови - Верховенство Права

Між підприємцями – учасниками тендеру на реконструкцію адмінбудівлі на Тернопільщині виявлено змову.

Мельнице-Подільська селищна рада у серпні минулого року провела тендер на закупівлю послуг з реконструкції адміністративного приміщення по вул. Незалежності, 11 у смт. Мельниця-Подільська Борщівського р-ну Тернопільської області під Центр надання адміністративних послуг із заявленою сумою торгів понад 3,8 мільйона гривень (https://zakupki.prom.ua/gov/tenders/UA-2018-08-17-000789-c).

На тендер подали заявки дві фізичні особи – підприємці – ФОП Гринчук Андрій Романович і ФОП Тростинський Віталій Валентинович.

Читайте також: Продуктові змови завдали шкоди навчальним закладам Тернопільської області 

Проведений аналіз закупівлі показує, що на час подання заявок на участь у тендері обидва підприємці були пов’язаними особами. Це підтверджується низкою ознак. Насамперед, вони заходили на торги з однієї IP-адреси, яка зареєстрована за адресою місцезнаходження ФОП Тростинського В.В., згідно з договором оренди приміщення.

Обидва підприємці здійснили перерахування коштів для участі у тендері у Приватбанку одночасно з одного й того ж рахунку.

Документи, подані для участі у торгах, мають однаковий перелік, особливості оформлення та навіть однакові помилки, що не може бути пояснено об’єктивними причинами. На документах є однаковий дефект обладнання, на якому вони друкувалися, – характерні плями. Підприємці також надали однакові документи, які не вимагалися цим тендером, що не можна пояснити збігом.

Усі перераховані факти є явними ознаками попередньої змови двох фізичних осіб – підприємців для усунення змагання при підготовці та участі у торгах.

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства про публічні закупівлі, звертайтеся до Редакції сайту «Верховенство права».
 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии