Директор теплопостачальної компанії у Волинській області може сісти у в'язницю за «накрутки» на тариф

Сфера интересов: Монополисты
12.03.2019
Директор теплопостачальної компанії у Волинській області може сісти у в'язницю за «накрутки» на тариф - Верховенство Права

Колишнього директора ТОВ «Західтепло», що обслуговує місто Ковель Волинської області, звинувачують в завищенні вартості тепла, що нанесло обласному бюджету збитків більш ніж на 190 тис. грн. Йому може загрожувати ув'язнення.

Директор ТОВ «Західтепло», як стверджує прокуратура, в порушення вимог посадової інструкції подав у неуповноважений орган і не за встановленою формою розрахунок вартості тарифу 1 Гкал теплової енергії, виробленої модульними котельнями товариства. Це призвело до утвердження такого розрахунку без перевірки його правильності та обґрунтованості, всупереч відмові Ковельської міської ради. Розрахунок був завищений зайвим показником: «Втрати тепла на теплотрасі».

Читайте також: «Волиньгаз» не довело обгрунтованість санкцій до споживача 

Внаслідок завищення тарифу ПТУ №5 м Ковеля і Ковельський професійний ліцей у 2013-2014 роках переплатили ТОВ «Західтепло» 191 591,08 гривень. Цим було завдано матеріальних збитків Волинському обласному бюджету і самим навчальним закладам.

Прокуратура звинуватила директора ТОВ «Західтепло», уродженця с. Запілля Любомльського району Волинської області, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України. Але Ковельський міськрайонний суд Волинської області та згодом Апеляційний суд Волинської області виправдали чоловіка у зв'язку з недоведеністю вчинення кримінального правопорушення, в якому той обвинувачувався.

Верховний суд, розглядаючи касаційну скаргу прокуратури, зробив висновок, що судами першої та апеляційної інстанцій не були спростовані документальні докази, подані стороною обвинувачення, та дана невірна оцінка показанням свідків. Скарга прокурора задоволена, Верховний Суд скасував попереднє рішення і призначив новий розгляд в суді апеляційної інстанції. Колишньому директору може загрожувати від 2 до 5 років ув'язнення.

Якщо Вам відомі факти про незаконні дії монополістів, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

 


Комментарии 3
Админ «Верховенство права» 13.03.2019 07:47
Каждый Ваш комментарий будет размещен. Только необходимо время для модерации.
Анонім 13.03.2019 00:36
І де ж коментар?
Верховенство права?)
Анонім 13.03.2019 00:28
Повідомляю!
Зарплата Пана Коболєва 342 млн. грн в рік.
І, що далі?)

Лента новостей

Комментарии