Инициативы

20 ноября 2018
19 ноября 2018
16 ноября 2018
15 ноября 2018
14 ноября 2018

Новости

20 ноября 2018
19 ноября 2018

Віталій Кличко відреагував на звернення громадських організацій щодо незаконного поділу земельних ділянок в Житомирській області

Віталій Кличко відреагував на звернення громадських організацій щодо незаконного поділу земельних ділянок в Житомирській області

Джерело: Верховенство права

Віталій Кличко за зверненням Громадських організацій "Верховенство права", "Антикорупційний рух Півдня", а також "Антирейдерський рух" про порушення земельного законодавства направив депутатське звернення до Генеральної прокуратури України щодо вирішення питання незаконного розподілу земельних ділянок у Поліській сільській раді Житомирської області.

Раніше повідомлялось, що Громадські організації "Верховенство права", "Антикорупційний рух Півдня", а також "Антирейдерський рух" звернулися повідомленням до Прокуратури Житомирської області, Генеральної прокуратури України, народного депутата В. Кличка, а також народного депутата О. Тягнибока стосовно порушення земельного законодавства головою Поліської сільської ради Житомирської області Степанчуком Андрієм Івановичем.


Нижче наводимо повідомлення

  


Loading...
Комментарии (1):
Гость (27.04.2013 12:58):
Рішенням №165 було грубо порушено ст.24 ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності": У разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог цього Закону, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється. !!!


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.