Одеська поліція не помітила пов’язаних осіб на власних закупівлях

Сфера интересов: Публичные закупки
28.02.2019
Одеська поліція не помітила пов’язаних осіб на власних закупівлях - Верховенство Права

Громадська організація «Криворізький центр розслідувань» виявила дві змови на закупівлях в одеській поліції, у той час, як самі поліцейські такі змови проґавили.

У листопаді 2018 року Головне управління Національної поліції в Одеській області оголосило закупівлю вугілля - https://dozorro.org/tender/UA-2018-11-19-001598-a#tender очікуваною вартістю 293,6 тисяч гривень.

Участь у закупівлі прийняли 4 учасника. Переможцем оголосили одеське підприємство ТОВ «ТЕПЛОЮГ», з пропозицією 236 тисяч гривень. При вивченні документації ГО «Криворізький центр розслідувань» виявила факти, які свідчать про взаємозв’язок переможця ТОВ «ТЕПЛОЮГ» з іншим учасником закупівлі, ТОВ «ТРАНСКОІЛ», а саме засновником обох підприємств є одна й та ж особа - Філімонов Олександр Анатолійович.

Також у грудні 2018 року Головне управління Національної поліції в Одеській області розпочало закупівлю ліжок, очікувана вартість закупівлі склала 600 тисяч гривень - https://dozorro.org/tender/UA-2018-11-07-001053-c#tender.

Участь у закупівлі взяли підприємства з м. Нікополь Дніпропетровської області, а саме: ТОВ «КОМПАНИЯ «КАТРУСЯ» та ТОВ «ЛЕКОМ».

При зверненні до даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) з’ясувалось, що одноосібним власником обох підприємств є одна й та ж сама особа - Жовніна Катерина Володимирівна.

Замовник самостійно, під час проведення процедур закупівель, перевіряє наявність зв’язків між учасниками, і при виявленні фактів повинен відхилити пропозицію учасника. Але у вищеописаних випадках Головне управління цього не зробило, або «закрило очі».

Всі вищевказані факти є ознаками попередньої змови двох компаній.

По виявленим фактам ГО «Криворізький центр розслідувань» направила звернення до Державної аудиторської служби України та до Антимонопольного комітету України.

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии