Київська суддя отримала догану за надтривалий розгляд справ

Сфера интересов: Судебная власть
18.02.2019
Суддя Добрянська Ярослава отримала догану за надтривалий розгляд справ

Суддя Окружного адміністративного суду м. Києва Добрянська Ярослава Іванівна за порушення строків розгляду справ та несвоєчасне прийняття процесуальних рішень була «нагороджена» Вищою радою правосуддя дисциплінарним стягненням у вигляді догани, з позбавленням права на отримання доплат до окладу судді протягом одного місяця.

Читайте також: Фонд гарантирования вкладов инициировал дисциплинарные дела в отношении киевских судей

Таке покарання було отримане, зокрема, за розгляд справи одного із скаржників протягом 1 року та 2 місяців, із них перебуваючи у письмовому провадженні 11 місяців. Справу іншого скаржника суддя розглядала 2 роки та 10 місяців, із них значну частину строку теж у письмовому провадженні.

Додатковим фактором, що став підставою для такого доволі суворого покарання, стало ігнорування суддею вимог Закону України «Про виконавче провадження».

У «нашому» випадку тим же Окружним адміністративним судом м. Києва була скасована постанова державного виконавця про повернення виконавчого документу до суду, який його видав. На виконання рішення суду державним виконавцем виконавче провадження було поновлене та до суду спрямовано відповідну постанову, а потім і вимогу щодо повернення виконавчого документу. Проте, зазначені документи довгий час ігнорувались суддею, що призвело до повторного закриття виконавчого провадження у зв'язку із неотриманням виконавчого документу та фактично до невиконання судового рішення по вині судді Добрянської.

Якщо Вам відомо про порушення суддями законодавства, звертайтеся до Редакції сайту «Верховенство права».


 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии