Змова учасників під час аукціону із закупівлі хліба на Івано-Франківщині

Сфера интересов: Публичные закупки
15.02.2019
Змова учасників під час аукціону із закупівлі хліба на Івано-Франківщині - Верховенство Права

Учасники аукціону із закупівлі хліба для дітей школи-інтерната на Івано-Франківщині не посоромилися провести змову на торгах та уникнути конкуренції. – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-12-13-000475-b.

На тендер подали документи ТОВ «Калуська фабрика «Родина», ПП «Мельник-Хліб» та ФОП Садула Мар’яна Богданівна.

Читайте також: Держпродспоживслужба Івано-Франківської області оштрафувала стороннюлюдину за недопуск до перевірки

Проаналізувавши тендерні пропозиції учасників, вдалося з’ясувати факти, які свідчать про погоджену поведінку між ПП «Мельник-Хліб» та ФОП Садула Мар’яною Богданівною під час проведення тендеру.

Факт змови між учасниками підтверджує подання ФОП Садула Мар’яною Богданівною окремих довідок у складі своєї пропозиції, які викладені на бланку суперника із закупівлі, ПП «Мельник-Хліб».

Також фірмовий бланк цих довідок містить не тільки назву іншого учасника, але і його повні реквізити, зокрема інформацію про адресу, номер телефону, код ЄДРПОУ та банківські реквізити приватного підприємства.

Вказані обставини свідчать про можливу антиконкурентну поведінку учасників, яка усуває конкуренцію та сприяє спотворенню результатів тендеру.

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства про державні закупівлі, повідомляйте у Редакцію сайту «Верховенство права».

 


 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии