Управління житлово-комунального господарства Тернопільської міської ради завзято захищає «свої» мітелки й лопати

Сфера интересов: Публичные закупки
06.02.2019
Управління житлово-комунального господарства Тернопільської міської ради завзято захищає «свої» мітелки й лопати - Верховенство Права

Оголосивши тендер на утримання вулично-дорожньої мережі міста Тернополя на 2019 р., управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради заздалегідь відсікло від участі «чужинців». Звичайно, обсяг робіт очікуваною вартістю 79 115 909 грн. краще віддати найближчій до серця компанії.

Замовник вимагає від учасника подання у складі пропозиції документів про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, що розміщені на території міста Тернополя та/або Тернопільського району, при цьому спеціалізована техніка повинна бути обладнана системою GPS. Така вимога є дискримінаційною, оскільки фактично прийняти участь у відкритих торгах можуть лише ті учасники, які вже мають відповідну матеріально-технічну базу у місті чи районі на момент подання пропозиції.

Читайте також: Змова під час аукціону із закупівлі палива на Тернопільщині 

Не мають змоги згідно з такими обмеженнями в документації прийняти участь у закупівлях компаніі з інших регіонів, які могли б у разі перемоги на відкритих торгах сформувати свою матеріально-технічну базу на території Тернополя чи Тернопільського району та сприяти створенню насправді конкурентного середовища в наданні вказаних послуг. Незалежно від наявної фінансової спроможності та напрацювань в галузі утримання вулично-дорожньої інфраструктури, «чужинцям» дали відкоша.

Дискримінаційні умови тендеру Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради порушують закон «Про публічні закупівлі», обмежуючи конкуренцію. У торгах, зокрема, мало намір прийняти участь черкаське ООО «Свій Лад».

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства про публічні закупівлі, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии