Тендерне шоу Івано-Франківського ТОВ «ПБС»

Сфера интересов: Публичные закупки
04.02.2019
Тендерне шоу Івано-Франківського ТОВ «ПБС» - Верховенство Права

ТОВ «ПБС» своїми діями блокує тендерні процедури. Існують численні факти, коли фірма оскаржує у постійно діючу адміністративну колегію АМКУ з розгляду скарг у сфері державних закупівель через відхилення своєї пропозиції на торгах, що проводяться ПАТ «Укрзалізниця». Потім фірма майже відразу відмовляється від своєї скарги.

ТОВ «ПБС» останнім часом провів певну кількість тендерів, які потім блокувалися через систематичне затягування процедур і подачі скарг. Своїми діями керівництво компанії завдає шкоди і власній компанії, і блокує участь інших компаній.

«ПБС» брало участь у тендері, який проводила Комунальна корпорація «Київавтодор», на закупку послуг з ремонту покриття бульвару Лесі Українки. Ціна цього тендеру склала понад 42,5 мільйони гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тендерные шоу киевской компании «Понтем-УА»

Ще один аналогічний тендер проводився Департаментом дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації на закупку послуг з ремонту окремих ділянок автомобільної дороги С140603 Жовква-Мокротин-Сулимів у Жовківському районі Львівської області. Ціна тендеру склала понад 39 млн грн. Також ТОВ «ПБС» брала участь у тендері, який проводився Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області на закупку послуг з утримання автомобільних доріг в Івано-Франківській області на суму майже 4 млн. грн.

У кожному разі фірма «ПБС» подавала скарги у постійно діючу адміністративну колегію АМКУ з розгляду скарг у сфері державних закупівель. У них зазначається, що пропозиція фірми було відхилено незаконно у зв'язку з невідповідністю умовам тендерної документації. Але незабаром після сплати коштів за розгляд скарги, керівництво «ПБС» відкликало скаргу, втрачаючи і вигідне замовлення, і засіб юридичного захисту.

Дуже часто учасники відмовляються від скарг або у зв'язку з отриманням грошових коштів від переможця, так званого «відкату», з деблокування тендерної процедури або через тиск чиновників. Напевно, так сталося і у цьому випадку

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства про державні закупівлі, повідомляйте у Редакцію сайту «Верховенство права».

 

Теги: ПБС

Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии