«Українська залізниця» незаконно відхиляє вигідні пропозиції та переплачує кошти на аукціонах

Сфера интересов: Публичные закупки
31.01.2019
ТОВ «Родос Прінт» безпідствно відхилено «Укрзалізницею» на аукціоні

Регіональною філією «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця», за результатами аукціону, який відбувся 02 травня 2018 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було перевитрачено кошти через безпідставне відхилення найвигіднішої пропозиції учасника ТОВ «Родос Прінт».

Відсутність підстав для відхилення пропозиції ТОВ «Родос Прінт» та переплату коштів помітила й Державна аудиторська служба України в ході відповідної перевірки. Так, аудитори зазначили, що ТОВ «Родос Прінт» у своїй тендерній пропозиції надало усі документи, визначені тендерною документацією для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Південно-Західна залізниця замовила послуги з обслуговування комп’ютерної техніки з переплатою 120 тисяч гривень .

В свою чергу, заступник голови Державної аудиторської служби України зауважив, що ПАТ «Українська залізниця» було надіслано рекомендації щодо усунення виявлених порушень законодавства у сфері закупівель, притягнення до відповідальності винних осіб та здійснення в майбутньому закупівель з дотриманням вимог законодавства.

Если Вам известны факты о нарушении законодательства о публичных закупках, сообщайте в Редакцию сайта «Верховенство права».
Нижче текс відповіді Державної аудиторської служби України:

 

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии