Змова під час будівництва басейну у Львівській області

Сфера интересов: Публичные закупки
03.01.2019
Змова під час будівництва басейну у Львівській області - Верховенство Права

Торги з ознаками змови пройшли під час будівництва басейну Буської ДЮСШ у м. Буськ Львівської області.

Відділ освіти Буської районної держадміністрації (Львівська область) провів тендер на закупівлю послуг з реконструкції басейну Буської ДЮСШ по вул. Київська, 15 у м.Буськ Львівської області із заявленою сумою торгів 11,915 миллионов грн. (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-04-20-001108-b).

На тендер подали документи ТОВ «Пласт» та ТОВ «Галицький будівельник». Більш економічно вигідною була визнана пропозиція ТОВ «Пласт».

На час подання заявок на участь у тендері обидві компанії були пов’язаними юридичними особами, що підтверджується, зокрема, тим, що компанії мають однакову електронну адресу і номер телефону 0363 2 16 44, який належить ТОВ «Пласт», а відповідно і спільну фактичну адресу, та банк, в якому обслуговуються.

Обидві компанії заходили на торги з однієї IP-адреси з незначною різницею у часі, тобто обидві компанії заходили на торги з одного авторизованого майданчика. Подача документів на участь у тендері теж здійснювалася з однієї електронної адреси. Обидві компанії пов'язані між собою відносинами діяльності та мають одну й ту саму відповідальну особу – П.Й. Орихівський. Компанії також пов’язані через фізичних осіб, які були засновниками та керівником у компаніях, що підтверджується витягами.

Усі перераховані факти є явними ознаками попередньої змови двох компаній.

Також за допомогою аналітичної платформи «YouControl» https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/20811539/, удалося з’ясувати, що ТОВ «Пласт» створено у червні 1993 року зі статутним капіталом 60 000,00 гривень. Засновниками підприємства значаться Петро і Василь Орихівські, а також Олеся Васильків. Підприємство бере участь у закупівлях з червня 2010 року.

Також за допомогою аналітичної платформи «YouControl» https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/41085693/, удалось выяснить, что– ООО «Галицький будівельник» створено у січні 2017 року зі статутним капіталом 10 000,00 гривень. Засновниками підприємства значаться Петро і Марія Орихівські. Підприємство бере участь у закупівлях з березня 2017 року.

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства про державні закупівлі, повідомляйте у Редакцію сайту «Верховенство права».

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии