Керівництво львівського ПрАТ «Нафтогазбуд» розкидається грошима акціонерів під час тендерів

Сфера интересов: Публичные закупки
20.12.2018
Руководство ЧАО

Фірма подала скаргу до Постійно діючої адміністративної колегії АМКУ із розгляду скарг в сфері публічних закупівель, із приводу відхилення своєї пропозиції на торгах, які проводила Служба автомобільних доріг у Полтавській області, та оплатила 15 тисяч гривень мита за подання скарги. Але чомусь швидко відмовилася від своєї скарги.

Ціна тендеру в якому приймало участь ПрАТ «Нафтогазбуд» становила 46 мільйонів гривень. За ці кошти потрібно було реконструювати ділянку газопроводу Диканька-Кременчук-Кривий Ріг.

У скарзі «Нафтогазбуд» відзначав, що його пропозиція була відхилена незаконно, при цьому висловлювалась думка, що рішення про відхилення його пропозиції було прийнято замовником заздалегідь. Однак всього за тиждень після сплати коштів за розгляд скарги, керівництво «Нафтогазбуду» вирішило відкликати скаргу та втратити і вигідне замовленні, і кошти за оскарження.

Дуже часто учасники відмовляються від скарг або у зв'язку із отриманням грошових коштів від переможця, так званого «відкату», за деблокування тендерної процедури або через тиск чиновників. Напевно так сталося і у цьому випадку.

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства про публічні закупівлі, повідомляйте у Редакцію сайту «Верховенство права».

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии