Змова на торгах у Тернопільській області

Сфера интересов: Публичные закупки
18.12.2018
Змова на торгах у Тернопільській області - Верховенство Права

Торги з ознаками змови пройшли під час тендеру на ремонтні послуги для Товстенської РЛК у Тернопільській області.

Тернопільська облдержадміністрація оголосила тендер на закупівлю послуг, пов'язаних із капітальним ремонтом водолікувального відділення Товстенської РЛК у смт. Товсте Тернопільської області, із заявленою сумою торгів 5 887 949 грн. (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-06-25-000004-b).

На тендер подали заявки ТОВ «Євробуд-Груп» і ТОВ «Виробничо-будівельна фірма «Гефест».

На час подання заявок на участь у тендері обидві компанії були пов'язаними юридичними особами, що підтверджується, зокрема, тим, що компанії мають однакову юридичну адресу та навіть номер офісу: вул. 15 Квітня, будинок 6, офіс 47 у м.Тернополі, у компаній один і той самий номер телефону 0352 42 24 43, одна і та сама поштова скринька.

Обидві компанії заходили на торги з однієї IP-адреси з незначною різницею у часі, тобто обидві компанії заходили на торги з одного авторизованого майданчика. Подача документів на участь у тендері теж здійснювалася з однієї електронної адреси. Банківська діяльність теж здійснювалася з однієї IP-адреси. Обидві компанії пов'язані між собою відносинами контролю.

Крім того, документи, подані для участі у торгах, абсолютно ідентичні у зовнішньому оформленні, структурі і текстовому змісті, що не може бути пояснено об'єктивними причинами.

Усі перераховані факти є явними ознаками попередньої змови двох компаній.

Також, за допомогою аналітичної платформи «YouControl» - https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/41423757, вдалося з'ясувати, що ТОВ «Євробуд-Груп» створено у червні 2017 року зі статутним капіталом 100,00 гривень. Єдиним засновником підприємства значиться Юрій Ваврух. Підприємство бере участь у закупівлях з листопада 2017 року.

Також, за допомогою аналітичної платформи «YouControl» -  https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/38535552, вдалося з'ясувати, що ТОВ «Виробничо-будівельна фірма «Гефест» створено у лютому 2013 року зі статутним капіталом 20 000,00 гривень. Єдиним засновником підприємства значиться Наталія Ваврух. Підприємство бере участь у закупівлях із травня 2017 року.

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства про державні закупівлі, повідомляйте у Редакцію сайту «Верховенство права».


Комментарии 1
Георгий 18.12.2018 11:36
Так все работают, но не всех находят

Лента новостей

Комментарии