Дискримінація на торгах у львівській адміністрації

Сфера интересов: Публичные закупки
17.12.2018
Дискримінація на торгах у львівській адміністрації - Верховенство Права

Відділ освіти Старосамбірської райдержадміністрації при оголошенні тендера на реконструкцію школи примудрився одним махом відсікти від конкурсу новостворені фірми.

При цьому важливою частиною реконструкції приміщення Старосамбірської загальноосвітньої школи № 1 імені Героя України Богдана Сольчаника з очікуваною вартістю 9 338 066 грн. мало стати використання енергозберігаючих заходів, у чому вкрай потрібен найсучасніший досвід.

Старосамбірська райдержадміністрація в умовах тендеру зажадала, щоб до переліку документів для підтвердження відповідності пропозиції учасника кваліфікаційним та іншим критеріям, зокрема, були додані довідки про виконання аналогічних договорів з будівництва або реконструкції будівель за 2016 та за 2017 роки. Претенденти повинні були подавати як мінімум 1 копію завіреного учасником договору за кожен рік та оригінали позитивних листів-відгуків про співпрацю відповідно до наданих учасником аналогічних договорів, виданих не раніше жовтня 2018 року.

Вочевидь, райдержадміністрація намагається улаштувати співпрацю з тими фірмами, з якими співпрацювала й раніше, бо нічим іншим не довела необхідність встановлення наведеної вище умови документації. За таких умов взяти участь у процедурі закупівлі могли лише ті суб'єкти господарювання, які вже були зареєстровані у 2016 та 2017 роках та мають відповідні договори за кожен із зазначених років.

Це є дискримінаційним по відношенню до інших суб'єктів господарювання, яки могли були створені і зареєстровані у 2017-2018 роках і також мають обумовлені тендерною документацією відповідне обладнання та матеріально-технічну базу, працівників відповідної кваліфікації та документально підтверджений досвід виконання аналогічних договорів.

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства про державні закупівлі, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».
 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии