Львівський суддя був відсторонений від посади через любов до зеленого змія

Сфера интересов: Судебная власть
17.12.2018
Львівський суддя був відсторонений від посади через любов до зеленого змія - Верховенство Права

Суддю Апеляційного суду Львівської області Зеновія Миколайовича Макойду було на два місяці відсторонено від посади з позбавленням права на отримання доплат та направленням до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації з подальшим кваліфікаційним оцінюванням.

Підставою для прийняття Вищою радою правосуддя такого рішення стала заява УСБУ у Львівській області, в якій була викладена інформація щодо вчинку Зеновія Макойди, який ганьбить посаду судді, а саме керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння.

Після перевірки інформації, викладеної у заяві, члени дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя встановили, що дійсно суддя Зеновій Макойда притягувався співробітниками поліції до відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, а саме на суддю був складений відповідний адміністративний протокол. І хоча суддя не був притягнутий до відповідальності у зв'язку із закінченням строків для такого виду покарань, постановою суду, який розглядав протокол, було встановлено факт перебування судді напідпитку.

Враховуючи, що суддя своїми діями порушив норми діючого законодавства, загальноприйняті норми моралі та поведінки і вчинив дії, що можуть завдавати шкоди авторитету правосуддя, було прийнято рішення притягнути його до дисциплінарної відповідальності.

Якщо Вам відомо про порушення суддями законодавства, звертайтеся до Редакції сайту «Верховенство права».
 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии