Закарпатський суддя заслужив від колег із апеляції окрему ухвалу, адресовану Вищій раді правосуддя

Сфера интересов: Судебная власть
05.12.2018
Закарпатський суддя заслужив від колег із апеляції окрему ухвалу, адресовану Вищій раді правосуддя - Верховенство Права

Суддя Хустського районного суду Закарпатської області Савицький Сергій Анатолійович може бути притягнутий до дисциплінарної відповідальності за вчинення ряду дисциплінарних порушень. На сьогоднішній день дії судді детально вивчаються Вищою радою правосуддя в рамках відкритої дисциплінарної справи.

Цікавим є той факт, що підставою для відкриття дисциплінарної справи відносно судді стала окрема ухвала Апеляційного суду Закарпатської області, прийнята по результатам розгляду апеляційної скарги на рішення судді Савицького.

Так, згідно із матеріалами дисциплінарної справи, суддя Савицький розглядав цивільну справу протягом 3 років, не маючи на це поважних причин та постійно відкладаючи засідання, не були розглянуті суддею 4 заяви про забезпечення позову, не взято до уваги та не надано оцінку заяві про застосування строків позовної давності, не розглянуто клопотання про залучення третьої особи до участі у справі.

Також цікавим є те, що апеляційна скарга відповідача, подана у визначені законом строки, була скерована до Апеляційного суду Закарпатської області лише через 11 місяців з моменту її отримання судом першої інстанції. Як помітила колегія суддів апеляційного суду, у надісланих суддею матеріалах справи також були відсутні документи, на які суддя Сергій Савицький посилався, постановляючи своє рішення, тому справа була повернута до суду першої інстанції для виправлення недоліків та доповнення матеріалів.

Але і тут суддя відзначився та не повертав доповнену справу до апеляційного суду протягом 1 року та 6 місяців, при цьому не реагуючи на нагадування та зауваження суддів апеляційного суду.

Якщо Вам відомо про порушення суддями законодавства, звертайтеся до Редакції сайту «Верховенство права».

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии