Суддя зі Львівської області отримав догану, але дисциплінарні справи продовжують відкриватися

Сфера интересов: Судебная власть
04.12.2018
Суддя зі Львівської області отримав догану, але дисциплінарні справи продовжують відкриватися - Верховенство Права

Суддя Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Маркіян Леонович Самсін за порушення строків розгляду справ та несвоєчасне прийняття процесуальних рішень був притягнутий Вищою радою правосуддя до дисциплінарної відповідальності у вигляді суворої догани із позбавленням доплат строком на три місяці.

Таке покарання було призначене судді за надто тривалі строки розгляду справ, які перебували у нього в провадженні. Так, суддя розглядав подання державного виконавця про зміну способу та порядку виконання рішення протягом 1 року та 7 місяців, у той час, як воно повинно було бути розглянуто у 10-денний строк. По іншій справі суддя надто затягнув строки відкриття провадження по справі, а саме позов, який надійшов у липні 2016 року, суддя відкрив лише у лютому 2017 року та рішення виніс у червні 2017 року.

Але на цьому пригоди судді Маркіяна Самсіна не закінчились, адже у травні та листопаді 2018 року стосовно судді були відкриті ще 2 дисциплінарні справи щодо порушення строків. Так, інші позивачі також поскаржилися на суддю через тривале невідкриття провадження по справі, адже з моменту подання позовів до суду по момент відкриття провадження по двом справам пройшло 3 та 7 місяців відповідно.

Якщо Вам відомо про порушення суддями законодавства, звертайтеся до Редакції сайту «Верховенство права».


 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии