Примарний заявник став підставою перевірки для ДАБІ в Івано-Франківській області

29.11.2018
Примарний заявник став підставою перевірки для ДАБІ в Івано-Франківській області - Верховенство Права

Державна архітектурно-будівельна інспекція в Івано-Франківській області провела перевірку ТОВ «Яремчанська регіональна торгівельна компанія» на підставі неіснуючого звернення вигаданої людини.

Якби підприємство не подало позов до адміністративного суду, звернення «примари» про нібито порушення містобудівельних норм стало б підставою для стягнення з нього 130 тисяч гривень накладеного штрафу.

Проте, судом було встановлено, що перевірка проводилась незаконно, оскільки, відповідно до відповіді самої ж ДАБІ в Івано-Франківській області, до неї ніхто не звертався, ні письмово, ні усно, щодо будь-яких порушень містобудівельних норм з боку ТОВ «Яремчанська регіональна торгівельна компанія».

Більш того, івано-франківські «архітектори» не посоромились навіть зазначити в акті перевірки про те, що перевірка проводилась у присутності уповноважених осіб підприємства, які насправді на той час перебували за кордоном.

Здивовані, але не переконані доповідями Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області, суди усіх трьох ланок встали на бік ТОВ «Яремчанська регіональна торгівельна компанія» та скасували незаконний штраф.

Якщо Вам відомі факти про порушення прав і інтересів бізнесу, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии