Контролюючі органи Чернівецької області тепер звертаються до суду за допуском на перевірки

29.11.2018
Контролюючі органи Чернівецької області тепер звертаються до суду за допуском на перевірки - Верховенство Права

Державна екологічна інспекція в Чернівецькій області звернулася до адміністративного суду, щоб останній забезпечив їй безперешкодне проведення перевірки ТОВ «Буковинські будівельні матеріали».

Так, ТОВ «Буковинські будівельні матеріали» до останнього не бажало допускати перевіряючих екологів на територію підприємства, спираючись на мораторій щодо проведення перевірок, який діяв на той час.

Чернівецький окружний адміністративний суд без аналізу діючого законодавства вирішив зглянутися над недолугими екологами та задовольнив їх позов.

Проте суди апеляційної та касаційної інстанцій встали на бік підприємства.

Так, в ході детального аналізу справи було встановлено, що Державною екологічною інспекцією в Чернівецькій області не надано жодного доказу про те, що ним було застосовано будь-які передбачені законодавством заходи впливу на підприємство за невиконання ним обов'язку допустити посадових осіб до проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства.

Більш того, Державна екологічна інспекція в Чернівецькій області не наділена повноваженнями щодо звернення до суду з відповідним позовом.

Якщо Вам відомі факти про порушення прав і інтересів бізнесу, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии