Державне управління справами перевитрачає кошти на обладнання для офісної техніки

Сфера интересов: Публичные закупки
22.11.2018
Державне управління справами перевитрачає кошти на обладнання для офісної техніки - Верховенство Права

Державне управління справами перевитратило 38 106,00 гривень на аукціоні із закупівлі 350 штук витратних матеріалів до устаткування автоматичного оброблення інформації та копіювального обладнання. Причиною перевитрачання коштів стало формальне відхилення найбільш вигідної пропозиції – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-07-20-000875-c.

Так, в результаті торгів замовник акцептував пропозицію ТОВ «А-Систем Трейд» – 1 147 200,00 гривень.

Водночас, ТОВ «Камтекс» запропонувало поставити необхідне устаткування значно дешевше – 1 109 094,00 гривень, однак його пропозиція була відхилена. Підставою відхилення найвигіднішої пропозиція стала відсутність дати на декількох довідках, наданих у складі документів тендерної пропозиції учасника.

Варто зазначити, що вказаний недолік є несуттєвим, оскільки замовник самостійно визнав формальними помилки, які пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та, які не впливають на її зміст, зокрема технічні помилки та описки.

Разом з тим, в тендерній документації визначено, які саме недоліки є технічними помилками та описками, проте чомусь така формальність, як відсутність датування документа не прописана в цьому переліку.

Натомість, відсутність вихідної дати документа є виключно формальною помилкою, яка не впливає на зміст пропозиції учасника в цілому.

В процедурі відкритих торгів, окрім ТОВ «Камтекс» та ТОВ «А-Систем Трейд», ще приймало участь ТОВ «Каскад-Техно».

Також, за допомогою аналітичної платформи «YouControl» -https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/39050504/, вдалося з’ясувати, що переможець аукціону - ТОВ «А-Систем Трейд», було створено в січні 2014 року із статутним капіталом 10 000,00 гривень. Єдиним засновником підприємства значиться Артур Кондратюк. Підприємство почало приймати участь у закупівлях з травня 2018 року та встигло натендерити 1 889 190,00 гривень. Єдиними замовниками аукціонів, де підприємство приймало участь, поки що було тільки Державне управління справами.

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства в сфері публічних закупівель, повідомляйте до Редакції сайту «Верховенство права».

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии