Загрозу припинення діяльності підприємств Закарпаття створює екологічна інспекція

Сфера интересов: Власть и бизнес
22.11.2018
Загрозу припинення діяльності підприємств Закарпаття створює екологічна інспекція - Верховенство Права

Державна екологічна інспекція в Закарпатській області намагалася зупинити господарську діяльність Закарпатського ТОВ «Бірт» , звернувшись до адміністративного суду з безпідставним позовом.

Так, закарпатські екологи за результатами позапланових перевірок встановили, що на території товариства нібито виявлено розміщення відходів тирси деревини не в спеціально відведених для цього місцях, спалювання відходів на відкритому ґрунті, а також здійснення спеціального водокористування без відповідного дозволу.

Проте, як було встановлено в суді, екологами не було ознайомлено з жодним наказом на перевірку субєкта господарювання чи уповноваженого ним представника, не було відібрано пояснення та не було встановлено приналежність, розміщення та спалювання відходів деревообробного виробництва саме ТОВ «Бирть». Також, не було взято до уваги, що у підприємства наявні всі декларації про відходи, дозвіл на початок роботи та договори на постачання тирси.

Більш того, було встановлено, що ТОВ «Бирть» використовує воду лише для соціально побутових потреб у кількості до 5 м3, для чого не потрібно отримувати дозвіл на спеціальне водокористування.

ТОВ «Бирть» підтримали суди першої та апеляційної інстанцій, відмовивши Державній екологічній інспекції в Закарпатській області в задоволені безпідставного позову.

Проте, закарпатським екологам настільки кортить зупинити діюче підприємство, яке платить податки та забезпечує робочі місця, що зі своїм «опусом» дійшло до Верховного Суду.

Якщо Вам відомі факти про порушення прав і інтересів бізнесу, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии