Чималий штраф за порушення прав інтелектуальної власності сплатить підприємець з Івано-Франківська

21.11.2018
Чималий штраф за порушення прав інтелектуальної власності сплатить підприємець з Івано-Франківська - Верховенство Права

Івано-Франківський підприємець Володимир Волошанський сплатить ТОВ «Нью-Йорк Франшиза» грошові кошти у розмірі 140 тисяч гривень за порушення умов використання знаку "New-York-Street-Ріzzа". Про це йдеться у рішенні Господарського суду Івано-Франківської області, що набрало законної сили.

Як вбачається із матеріалів справи, ФОП Волошанський Володимир Юрійович уклав із ТОВ «Нью-Йорк Франшиза» договір про використання знаків для товарів і послуг. Згідно із умовами договору, підприємець мав право використовувати знак "New-York-Street-Ріzzа" у закладах громадського харчування, що йому належать, але натомість повинен був щомісячно сплачувати грошові кошти у встановленому розмірі.

З травня 2017 року підприємець кошти платити перестав, але не перестав використовувати знак "New-York-Street-Ріzzа" у своїй діяльності, що й стало підставою для позову від ТОВ «Нью-Йорк Франшиза». Вивчивши доводи позивача, суд постановив рішення, яким стягнув із підприємця суму заборгованості, штрафів та судового збору, а також заборонив йому використовувати знак "New-York-Street-Ріzzа" у своїй діяльності, без відповідного погодження.

Якщо Вам відомі факти про порушення прав бізнеса, повідомляйте до Редакції сайту «Верховенство права».

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии