«Спортивний інтерес» рівненських чиновників продирявив бюджет на півмільйона гривень

Сфера интересов: Публичные закупки
20.11.2018
«Спортивний інтерес» рівненських чиновників продирявив бюджет на півмільйона гривень - Верховенство Права

Редакції сайту «Верховенство права» стало відомо, що Сарненською міською радою в ході замовлення робіт по проведенню реконструкції будівлі фізкультурно-спортивного клубу «Повір у себе» в Рівненській області було перевитрачено 416 999,80 гривень –https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-07-13-001818-b.

Кошти були перевитрачені в результаті безпідставного відхилення однієї з найвигідніших пропозицій ТОВ «Сарниагробуд».

Підставою відхилення пропозиції учасника стала наявність статутних обмежень директора підприємства укладати угоди на суму понад 500000,00 гривень без погодження із загальними зборами засновників, що викликало у замовника сумніви щодо правомірності підписаного проекту договору та подальшої можливості учасника виконати договірні зобов’язання.

Варто зазначити, що замовник залишив поза увагою той факт, що директор ТОВ «Сарниагробуд» одночасно є єдиним засновником та учасником підприємства.

Дана інформація відображена в Статуті суб’єкта господарювання та міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Крім того, згідно наданого протоколу загальних зборів засновників директор підприємства є головою цих зборів.

У додаток до всього, учасником було надано довіреність на право директора підписувати документи тендерної пропозиції ТОВ «Сарниагробуд».

Таким чином, директор учасника мав достатні повноваження підписувати будь-які документи, що пов’язані із участю в процедурі закупівлі та подальшим виконанням договірних зобов’язань.

Крім ТОВ «Сарниагробуд», в аукціоні приймали участь ще три підприємства: Підприємство об’єднання громадян «Святобор Л», ТОВ «ІБК Енерготехнобуд» та ТОВ «Західметал».

В результаті замовник торгів акцептував пропозицію ТОВ «ІБК Енерготехнобуд» вартістю 4 510 972,80 гривень.

Також, за допомогою аналітичної платформи «YouControl» -https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/34327586/, вдалося з’ясувати, що ТОВ «ІБК Енерготехнобуд», було створено в березні 2006 року із статутним капіталом 35 100,00 гривень. Засновниками підприємства значаться Олександр Саган та Віктор Дацюк. Підприємство почало приймати участь у закупівлях з жовтня 2011 року. В 2018 році підприємство встигло натендерити 52 248 073,00 гривень.

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства в сфері публічних закупівель, повідомляйте до Редакції сайту «Верховенство права».

 


Комментарии 1
Дарина 20.11.2018 22:28
Півмільона у чиїсь кишені. Аби не на оздоровлення простої людини. Що робити?

Лента новостей

Комментарии