Суддя Сидоренко з Дубровиці відмовила позивачу в доступі до правосуддя

Сфера интересов: Судебная власть
15.11.2018
Суддя Сидоренко з Дубровиці відмовила позивачу в доступі до правосуддя - Верховенство Права

Як стало відомо редакції сайту «Верховенство права», суддя Дубровицького районного суду Рівненської області Сидоренко Зоя Сергіївна, відмовила позивачу у доступі до правосуддя, шляхом винесення ухвали про залишення позовної заяви без розгляду, за що потрапила під дисциплінарну справу Вищої ради правосуддя.

Підставою для відкриття дисциплінарної справи, стала заява позивача щодо фактичної відмови судді Сидоренко розглядати його позовну заяву про стягнення завданої майнової шкоди та трьох відсотків річних.

Небажання судді розглядати справу виклалось у тому, що після постановлення ухвали про відкриття провадження, суддя отримавши від позивача заяву про розгляд позовної заяви за його відсутності, по наявним у справі матеріалам, у зв'язку із неможливістю бути присутнім на засіданнях, винесла ухвалу про залишення позову без розгляду.

Ухвалою Апеляційного суду Рівненської області вищезазначену ухвалу судді Сидоренко було скасовано та постановлено призначити новий розгляд позову, в суді першої інстанції. Апеляційний суд вказав, що у матеріалах справи дійсно була наявна заява позивача, про розгляд справи за його відсутності по наявним у справі матеріалам, а право позивача бути присутнім на засіданні є лише правом, а не обов'язком, тому суддя не повинен залишати позов без розгляду.

Якщо Вам відомо про порушення суддями законодавства, звертайтеся до Редакції сайту «Верховенство права».
 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии