«Прикарпаттяобленерго» відключає абонентів без повідомлення

Сфера интересов: Монополисты
15.11.2018
«Прикарпаттяобленерго» відключає абонентів без повідомлення - Верховенство Права

«Прикарпаттяобленерго» відключив абонента, який успадкував будинок від померлих батьків і вчасно сплачував рахунки за електроенергію.

Мешканцю Івано-Франківської області без попередження припинили електропостачання, ніяк про це не повідомив. Абонент, який постійно проживав у будинку, оформленому на нього як спадкоємця після смерті батьків, та сплачував рахунки за електроенергію, залишився без електроенергії. Він звертався до «Прикарпаттяобленерго» з проханням відновити постачання, але його заяви залишилися без розгляду. Мешканець вважає дії Прикарпаттяобленерго неправомірними та звернувся до суду.

Попри те, що сам споживач не укладав договір з Прикарпаттяобленерго, а укладав ще його батько, він вчасно сплачував рахунки за використану енергію, а тому у Прикарпаттяобленерго не було жодних підстав для відключення електропостачання без попередження.

Суд, розглянувши матеріали справи, вирішив, що дії Прикарпаттяобленерго по відключенню абонента без належного попередження є неправомірними, і зобов’язав його поновити електропостачання споживачу. Посилання Прикарпаттяобленерго на те, що позивач не є споживачем електроенергії, оскільки з ним особисто не укладено договір про користування електричною енергією не заслуговують на увагу.

Якщо Вам відомі факти про незаконні дії монополістів, повідомляйте у Редакцію сайту «Верховенство права».

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии