Верховний Суд відмовив львівському судді у поновленні на посаді

Сфера интересов: Судебная власть
14.11.2018
Верховний Суд відмовив львівському судді у поновленні на посаді - Верховенство Права

Суддя Франківського районного суду міста Львова Масендич Василь Васильович не зміг довести Верховному Суду незаконність рішення Вищої ради правосуддя щодо свого звільнення з посади.

Підставою для винесення Верховним Судом рішення, став позов Василя Масендича до Вищої ради правосуддя щодо визнання протиправним та скасування рішення про його звільнення.

Постановляючи рішення про відмову у задоволенні позову судді Масендича, Верховний Суд зазначив, що рішення Вищої ради правосуддя відповідає необхідним критеріям визначеним законодавством та було прийнято в межах повноважень, та у спосіб визначений законодавством.

Нагадаємо, що суддю Василя Масендича було звільнено за поставлену ним ухвалу про забезпечення позову щодо заборони Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення розглядати заяву ТОВ «Телерадіокомпанія «Дивосвіт» про продовження дії строку ліцензії, за позовом фізичної особи до вищезазначеного ТОВ, про визнання його дій протиправними та стягнення моральної шкоди.

Проте, як було встановлено Вищою радою правосуддя, постановляючи ухвалу, суддя не залучив до участі у справі Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення, права якої обмежив своєю ухвалою та не зазначив, яким чином розгляд заяви на продовження строку дії ліцензії, може негативно вплинути на розгляд судової справи і як він може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду в майбутньому, у той час, як позовні вимоги взагалі не торкаються ліцензії.

Якщо Вам відомо про порушення суддями законодавства, звертайтеся до Редакції сайту «Верховенство права».
 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии