«Львівобленерго» займається рекетом щодо шкіл області - діти замерзають

Сфера интересов: Монополисты
12.11.2018

Гнівне звернення депутата Андрія Кота прозвучало з трибуни Верховної Ради: свавілля природних монополістів у Львівській області загрожує здоров'ю школярів.

Ходорівська об'єднана територіальна громада Львівської області поскаржилася своєму депутату на справжній рекет монополістів - «Львівобленерго» та «Львівоблгазу».

«Львівобленерго» нещодавно в односторонньому порядку знизило ліміти споживання для шкіл, що знаходяться в школах на території Ходорівської територіальної громади. З цієї причини неможливо запустити шкільні котельні, діти і вчителі мерзнуть в холодних приміщеннях. Тепер же «Львівобленерго», за словами депутата, «в рекетний спосіб» вимагає оплати за додаткові кіловати, які саме тільки що зняло.

Депутат звернувся до Генеральної прокуратури України та СБУ з депутатським запитом про дії цих монополістів. Він також підкреслив, що такі дії господарів енергопостачальних компаній підривають саму ідею Указу Президента про створення об'єднаних територіальних громад, бюджетам яких не дають зміцніти домагання монополістів.

Якщо Вам стали відомі факти про незаконні дії монополістів, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии