Хмельницьку суддю Данькову буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності

Сфера интересов: Судебная власть
06.11.2018
Хмельницьку суддю Данькову буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності - Верховенство Права

Як стало відомо редакції сайту «Верховенство права», Друга дисциплінарна палата Вищої Ради Правосуддя на 30 днів продовжила строк розгляду дисциплінарної справи щодо судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Данькової Світлани Олександрівни, за відмову стороні у доступі до правосуддя.

Підставою для відкриття дисциплінарної справи, стала заява адвоката ПАТ «Шепетівський гранкар’єр «Пронекс» щодо фактичної відмови судді Данькової розглядати його скаргу на постанову слідчого СУ ГУНП України в Хмельницькій області про закриття кримінального провадження.

Під час судового засідання, суддя Світлана Данькова своєю ухвалою, задовольнила клопотання прокуратури та повернула скаргу адвокату, посилаючись на те, що повноваження адвоката, як представника товариства не були підтверджені належним чином, але на зауваження, та надані документи не відреагувала. В ухвалі про повернення скарги, суддя відобразила лише думку прокурора, повністю проігнорувавши адвоката.

Ухвалою Апеляційного суду Хмельницької області вищезазначену ухвалу судді Данькової було скасовано та постановлено нову, якою визнано скаргу представника такою, що підлягає розгляду із призначенням нового розгляду в суді першої інстанції. Апеляційний суд вказав, що у матеріалах справи достатньо документів, які б підтверджували повноваження адвоката на подання скарги на постанову слідчого.

Якщо Вам відомо про порушення суддями законодавства, звертайтеся до Редакції сайту «Верховенство права».
 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии