Львівський суд ухвалив рішення по антиконкурентній змові ТОВ «Суми-Електрод» і ТОВ «Лассен»

18.10.2018
Львівський суд ухвалив рішення по антиконкурентній змові ТОВ «Суми-Електрод» і ТОВ «Лассен» - Верховенство Права

За змову на конкурсних торгах на поставку товару на 162,5 тисячі гривень ТОВ «Суми-Електрод» заплатить штраф в 60 тисяч гривень.
ПАТ ДТЕК «Західенерго» у 2015 році провело відкриті торги на закупівлю виробів з дроту, ланцюгів і пружин (електроди зварювальні). Згідно з протоколом оцінки пропозицій конкурсних торгів, найбільш економічно вигідною визнана була пропозиція ТОВ «Суми-Електрод» (162 498,60 грн.). Другим учасником, якій подав конкурсні пропозиції, було ТОВ «Лассен». Управління СБУ у Львівській області 20.07.2016 року звернулося до Львівського обласного тервідділення АМК України з листом про проведення перевірки ТОВ «Суми-Електрод» і ТОВ «Лассен» на предмет дотримання законодавства у сфері державних закупівель.

Адміністративна колегія Львівського тервідділення АМКУ рішенням від 30 червня 2017 року визнала дії ТОВ «Суми-Електрод» і ТОВ «Лассен» з погодження своєї поведінки під час участі в конкурсних торгах на закупівлю асортименту зварювальних електродів порушенням законодавства про захист економічної конкуренції. На ТОВ «Суми-Електрод» було накладено штраф в розмірі 60 тисяч.

Це рішення ТОВ «Суми-Електрод» оскаржило в Господарському суді Львівської області. Однак колегія суддів відмовила у скасуванні рішення адміністративної колегії Львівського тервідділення АМКУ. Тоді ТОВ «Суми-Електрод» звернулося вже до Львівського апеляційного господарського суду.

Розглянувши доводи позивача, колегія суддів рішенням від 01.10.2018 року підтвердила рішення суду першої інстанції. Крім штрафу, ТОВ «Суми-Електрод» тепер доведеться сплатити і судовий збір.

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии